www.sudzibas.lv Civinity Krāpšana, slikts serviss, nolaidība

Civinity - Krāpšana, slikts serviss, nolaidība

Jau vairākus gadus esam neapmierināti ar mājokļu apsaimniekošanas uzņēmumu Civinity.
1) ļoti zems servisa līmenis (teritorijas uzkopšanas kvalitāte, mājas uzturēšanas un remontu kvalitāte ir dramatiski zemā līmeni)
2) krāpšana - piestāda rēķinus par remontdarbiem, kas faktiski netika veikti
3) koplietošanas ūdens un siltuma zudumu ir astronomiski lieli, par ko attiecīgi jāmaksā, bet problēma - kur tādi rodās netiek risinātas
4) no pēdējiem “hītiem” nav noslēgts līgums ar jauno siltum piegādātāju līdz ar to no rītdienas visā ciematā dzīvokļu īpašnieki paliek bez kartā ūdens un iespējas ieslēgt apkuri

ja jums kādreiz ir jāizvēlas savai mājai apsaimniekotājs nekad neizvēlaties šo leišu kantori Civinity 🤮

05.10.2022

Atbilde no Civinity Support Pārstāvja atbilde 05.10.2022

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju. Lūdzu, atsūtiet privātu ziņu uz e-pastu [email protected] norādot precīzu īpašuma adresi, kurā radusies jūsu aprakstītā situācija.

D