Civinity - Krāpšana

Uzņēmums nepilda savu funkciju un apkrāpj dzīvokļu īpašniekus. Dzīvokļu īpašniekiem rēķinos tiek izrakstīti darbi par kuriem Civinity nevar sniegt oficiālu dokumentus vai rēķinus. Katru gadu ar šo uzņēmumu ir vienas un tās pašas problēmas! Nepilda savus tiešos pienākumus, kas ir noteikti lr likumdošanā un apsaimniekošanas līgumā.

23.01.2024

A Andrejs 23.01.2024

Papildinot augšā minēto. Piestādīja rēķinu par jumta tīrīšanu kas ir 1.11 EUR/m2 bez PVN no katrā dzīvokļa. Tas ir tikai par vienu tīrīšanas reizi. Attiecīgi, ja jums ir dzīvoklis ~ 60-70 m2, jāmaksā 70-80 EUR par vienu reizi. Civinity pilnībā atsakās dod tāmes neskatoties ka līgumā viņiem tikai dota pilnvara slēgt līgumus nevis trīskāršot rēķinus no apakšuzņēmumiem.