Cityparks - Sodi

Aiz loga atradās lapa ar norādīto laiku kad tika novietots auto pie maxima veikala, bet citypark kontrolieris, laikam to neuzskatīja par nopietnu, kā tik veikalā automātā fiksēto laiku un uzskatīja to par pārkāpumu! Ar to vēl netrūka! Izrakstot soda kvīti un nofotografējot to aiz stila un uzreiz savācot kvīti nemaz neuzzinu, ka ir izrakstīts sods, kā tikai to ka saņemu paziņojumu no parādu piedziņas kompānijas pauskonsults par parādu piedziņu! Kur citypark un pauskonsult futbolē viens uz otru, ka neesot izpauduši viens otram manus personas datus! Un ne viens neatzīstas par personu datu noplūdi sūtot uz pasta paskasti neierakstītu vēstuli ar visiem maniem personas datiem, kas beigu beigās mētājas pagalma dubļos!

13.03.2020

BondsBonds 14.03.2020

Dā. Tev uzliek sodakvīti, bet tu domā ka tas atcelts, jo tu to uzreiz izņem. :d