www.sudzibas.lv Cityfinances Agresīva reklāma, neskaidrība, nekompetence

Cityfinances - Agresīva reklāma, neskaidrība, nekompetence

Cienījamie kolēģi, netērējiet savu laiku šai organizācijai!
Agresīva reklāma visos sociālajos tīklos, bet aiz tā slēpjas tukšums konkrētu rezultātu nozīmē. Neviens neatbildēs 1 stundas, vai 1 dienas laikā. Maksimāli tā būs sarakste ar botu: norādiet pdf, tad fidavista formātu, tad xml formātu, tādam periodam, jebkuram periodam, tad lv, tad eng utt. Atsauksmes par cityfinances ir ļoti vecas. Jaunas atsauksmes neatradīsiet. Ja jūsu zvans netiks atiestatīts, tad jums "paveiksies" sarunāties ar kādu Jeļenu, kura ir tālu no tēmas, kā no marsa. Pēc balss un attieksmes, darbinieks vai nu jūtas slikti, vai ļoti vēlas gulēt darba dienas vidū. Tāpēc neļaujiet sevi apmānīt ar reklāmām, neizmantojiet viņu pakalpojumus, lai ietaupītu laiku. Ne vairāk kā 1* Zvaigzne.

E

Komentāri (2)

K kasis.oz 25.05.2023

Reklāma šķiet vilto,
Neviens neatbild uz jautājumiem,
Tukšums pārklāj visu.

Sarakste ar botu,
Formāti, periodi mainās,
Atbildes nav jaunas.

CityFinances atsauksmes vecas,
Jaunas neizskatās,
Zvans nav atiestatīts,
Saruna ar Jeļenu no Marsa.

Darbinieks noguris vai slikti jūtas,
Vēlas gulēt darba vidū,
Neļauj sevi apmānīt ar reklāmām,
Izvairies no viņu pakalpojumiem.

1* Zvaigzne pietiek,
Nelieto laiku šādi,
Ietaupi sevi.

E E_Rudika 25.05.2023

Atjauninājums/Update: pēc publicēšanas ar mani sazinājās (zvanīja pa mobilo tālruni) viens no Cityfinances darbiniekiem. No labās puses: viņš bija pieklājīgs. No sliktā: sāka uzstāt uz atsauksmes noņemšanu. Tajā pašā laikā viņš sāka stāstīt, kā ir izdevīgi sadarboties ar Cityfinances un ka es viņiem ieinteresētu un piesaistītu (!) jaunus klientus par starpnieka procentiem. Tas ir smieklīgi. Nūdeles uz ausīm.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes