www.sudzibas.lv Cirkle K Sūtijums nodots trešajai personai

Cirkle K - Sūtijums nodots trešajai personai

Devos pēc sūtijuma, uzrādiju pin un izsekošanas kodu, ilgi meklēja, atnāca kolēģe, vēlreiz lūdza uzrādīt kodus, (nobrīnijos, ka nejautā id karti, tikai nosauca manu vārdu) un pasaka, ka iepriekšējā dienā jau kāds ir izņēmis… nezin kurš un viss, dsri ko gribi, meklē pats
Kāpēc tiek nodoti sūtijumi neuzprasot uzrādīt personu apliecinošu dokumentu?

X

Good Intentions 10.06.2022

Vienreiz gāju arī pakaļ un uz maniem datiem neiespringa.

K Klēr 10.06.2022

Ja sūtijums tiek sūtīs caur dpd tad ļoti iespējams ka sūtijums var tikt uz circle k ( vai arī ja jūs izvēlaties to kā saņemšanas vietu) tādiem parasti neprasa personu apliecinošu dokumentu. Var paprasīt kodu/izsekošanas numuru un iespējams pajautāt vārdu tas arī viss. Varbūt sazinieties ar kompāniju caur kuru tika jūsu sūtijums nogādāts līdz turienei, jo iespējams ka (kļūdas pēc jūsu kods sakrita ar tā cilvēka)

X xxxxxxlel 10.06.2022

Sazinājos, jāgaida..