www.sudzibas.lv Cilvēki sabiedriskās vietās Dīvaini cilvēki, apmāns.

Cilvēki sabiedriskās vietās - Dīvaini cilvēki, apmāns.

Pēdējajās dienās ielās, sabiedriskās vietās ir sastopami dīvaini cilvēki. Visās malās prasa naudu: (vai iešu pa Vecrīgu, man jautā naudu, vai arī pie Origo rimi, atkal jautā 20 centi. Ejot pa eju no Origo rimi uz staciju vīrietis sāk stāstīt, ka ir no Liepājas rajona, Grobiņas, ka viņa sievai nozaga no somas 60 eur, ka viņš strādā gaterī, un pelņa 80 eur mēnesī, neticu, ka gaterī tik maz var nopelnīt. Netiekot tagad uz mājām. Biļete maksājot 5,60 eur, staigājot un vācot naudu. Ja neticot varam iet pie sievas, it kā man nebūtu ko darīt... Bet kā var ticēt, ka tiešām tā bija, ka apzaga, ka tiešām 4 cilvēkiem jātiek uz Grobiņu, un ka katram vajag 5,60 eur? Šodien ieeju garam skrienot Rīgas autoostā no bankomāta izņemt naudu, sēž kundze pieklājīgā vecumā un jautā, lai ieejot viņai Narvesenā nopirkt maizīti. Bezkaunīgi prasa, nodomāju varbūt cilvēks grib ēst atnesīšu, eju atpakaļ, skatos vēl sēž atnesu maizīti, šī Saka es gribēju citu, vai ta nebija, es pateicu parasti pasaka paldies, ja vispār atnes, šī atrauca es jau pateicu paldies, ko tad vēl vajag. Vispār klaja bezkaunība. Sēž un prasa, lai nopērk. Es vēl sākumā pārjautāju, man aiziet nopirkt? Domāju nevar paiet, jāpienes, bet nē... Kas notiek Latvijā? Viens trūcīgo prasītāju, meļu un bezkauņu uzlidojums? Visur lūdzēji? Visiem jāpalīdz?

K

Komentāri (20)

K k_k_ka 03.05.2020

Un vēl viņa to maizīti ielika somā, acīmrezot izsalkusi nebija... Bezkaunīga tantiņa. varbūt, ja gāja garām nākamais arī prasīja.

S secinajumi 03.05.2020

Ir vērts 2 reizes apdmāt, vai tādiem ir vērts palīdzēt, ja jau reiz svešam cilvēkam bezkaunīgi jautā atnest maizīti un tad pat nav pa prātam. Skumji.

Работяга 03.05.2020

latvija visi sez majas, kur tad tiem sanemt ziedojumu? vini vieni palika uz ielas.. ja mes butu ar darbu mes palidzetu bet mums pasiem ka bezpajumtniekiem jaei pie darbadeveja ar lugumu nomest ko paest!

D Domaataajs 04.05.2020

Jautājums tīri diskusijai - vai ir ļauni brīdī, kad pasaka "es gribēju citu", pateikt - "ā, tad neko", pagriezties un iet prom?

K k_k_ka 04.05.2020

Jā man vispār tādai nevajadzēja neko pirkt, viņa izskatījās ļoti dīvaina.

S secinajumi 04.05.2020

varbūt viņā tur sēž regulāri un visiem kaut ko prasa, bet nav jau svešam cilvēkam pienākums viņai ko pirkt, lai pērk pati, ja tik bezkaunīga.

A aicis24 04.05.2020

Nu pirmais gadījums,jau ir vecs kā pasaule,tikai stāsts nedaudz pamainās.Tādi diedelētāji, parasti siro autoostās.

K k_k_ka 04.05.2020

Origo apgrozās briesmīgs kontngents, tur var sastapt visādus, gan, ka netiek uz majām un vajag 2 EUR, bet tā jaunā sieviete, kas man prasīja 2 EUR izskatījās pēc narkomānes, tam laikam tos 2 EUR vajadzēja. Un tas vīrietis, kam nebija biļetei uz Grobiņu izskatījās pēc alkoholiķa.

S secinajumi 04.05.2020

Cienītie, ejet visādiem šādiem tipažiem garām un miers, neklausieties un viss. Sēdēju Stockmann Costa Coffee dzēru kafiju, garām gāja tantiņa prasīja naudu, es jautāju kāpēc, noskatījās uz mani kā uz dīvainu un aizgāja.

A Atrsn 04.05.2020

Gluži ka Prieka vēsts sektanti, viņi visu ziedo Gleškem un tad uzstājās lūdzēju lomā, ka citiem viņiem ir jāpalīdz, jo nekauņas visu ziedo afēristam, kam sen cietumā vieta par cilvēku apkrāpšanu. Viņi jūt, kad jāprasa, kad var prasīt un bezkaunīgi pēc tam parazitē uz citu rēķina. Ar apgalvojumu, ka neesot jau slikti, ka mācītājs labi dzīvo. Viņi bezkauīgi prasa naudu, mantas utt. Strādāt ar neko diži negrib ne ziedotaji, par Gleški nerunājot. Šausmas, ka mūsdienās kaut kas tāds vēl notiek.Jukušo saiets. Krievijā, domāju, sen tādu afēristu apcietinātu un sektantus izkliedētu.

A Anarchy123 04.05.2020

Mācos blakus Centrāltirgum, un katra pīpauze ir kā jauns izaicinājums. Dienā dzirdu tik daudz lūgšanas pēc naudas un cigaretēm. Bieži bijis, ka stāvam ar klases biedriem āra un nāk kāds diedelēt naudu, protams viņi pārjautā kam to naudu vajag atbilde ir godīga- ,,nemelošot, alkoholam”. Reiz es vienam iedevu 20 Centus, paldies vietā bija jautājums ,,nevarētu vēl 20 kapeikas ?”
Bet bijis viens gadījums kas man lika nedaudz pārbīties. Viens bezpajumtnieks sāka pilnīgi agresīvi kasīties man klāt jo redziet es viņam cigareti nedevu (es kā meitene neko nespēju darīt. ) Labi ka policisti atnāca un viņš aizgāja. Bet katra diena ir jauns piedzīvojums ar centrāltirgus bomziem.

. .ekselence 04.05.2020

Man bija tā, jo pazīstams cilvēks nekaunīgi pajautāja aizdot naudu it kā mašīnas iegādei, jautāja 200 Ls. Noticēju.It kā nepietiek kaut kāda summa. Kad aizdevu jautāja, nav tev vēl kādi 200 EUR, pēc tam vēl varbūt 20 Ls. Varbūt vēl kadus 20 Ls vari iedot. Vispār sākumā prasīja 40 Ls, tad zvanīja 100, tad 150 un tad beidzamais 200. Katru reizi summa manījās. Ja tev nav mājās, tad aizbrauks līdz bankomātam, lai izņemu un nebūšot viņam jāsatraucās. No sērijas izmānīt pēc iespējas vairāk. Tik bezkaunīgi. Protams, naudu man neviens neatdeva, ko aizdevu. Vēlāk uzzināju, ka viņs tā no visiem kaut kādā noteiktā laika amplitūdā aizņēmās un nevienam neatdeva. Pat kaut kur atrāva pa galvu pamatīgi dēļ tā. Kad zvanīju bija atrunas, ka nevar atbraukt, ka slimnīcā, ka operācija smaga, ka sniegs nav izšķūrēts nevar mašīnu izbraukt no garāžas, ka tiesības noņemtas. No kā atdos, ja nekur nestrādā.Tāpēc labāk nevienam neko nekad neaizdot un tad nav nekādu problēmu. Nožēlojami, ka atrodās tādi cilvēki un šādi izrīkojās.

E Elisa Elisija 04.05.2020

Kur aitas, tur cirpēji. Es tādus radījumus sūtu ellē, neesmu jau dura, lai savu grūti sapelnīto naudu izdāļātu bomāriem.

. .ekselence 04.05.2020

Tas bija vīrietis, kas tā izdarīja, nezinu vai vispār par vīrieti tādu var saukt.

S secinajumi 04.05.2020

Agrāk pa Rīgu ielās staigāja, pa centru tāds pajauns vīrietis man viņš uzdevās par Vilmāru, Bērnu pasaulē esot nozagts maks, vajagot 5 Ls lai aizbrauktu uz majām uz Ventspili vai Latgali vairs neatceros. Neesot autobusa biļetei naudas, ja neticot varat anākt līdzi. Es gan viņam iedevu naudu. Tad vēlāk redzēju vēl pāris reižu, vienreiz atkal pienāca ar to pašu stāstu, bet sāka ar es jums naudu neprasu. Es viņam pateicu, es jau tev reiz aizdevu. Tad pēc tam atkal redzēju, ka jautā naudu garamgājējai. Izdrupuši zobi viņam bija, narkomāns kārtējais, iet visiem naudu prasa. Tad kad aizdod iedod vēl numuru un saka lai pazvana, ka viņš atdos to naudu :) Protams viss fake. Šādu nekauņu pilns.Pa galvu tādiem.

A Atrsn 13.06.2020

ko tās čigānietes gar to Origo siro, jautā, kā nokļūt uz lidostu, tik nav saprotams, kur tāda taisās lidot un kas viņu tur gaida. Rokās viņai bija kaut kāda kaste, nezinu vai 10 šķiras smaržas vai kas.

S secinajumi 13.10.2020

varbūt ar slotu lidos :)

M Mošpietiek? 13.10.2020

Pirms vairākiem gadiem Rīgas autoostā redzēju ainu-pie pusaudzes pienāk vīrietis ar kruķiem, prasa naudiņu, cik var iedot, nauda vajadzīga zālēm, kājas slimas un sāp. Viņam, kā invalīdam, visam nepietiek. Meitene iedod naudu. Šis, naudu saņēmis, pasit kruķus padusē un raitā solī aiziet. Meitenei mute vaļā. Žēl, ka tajā brīdī bija jākāpj autobusā, tam vecim kruķi noderētu.

Jimmy Darling 13.10.2020

tas bija pēdējais autobuss? savādāk, izklausās pēc atrunas :D

M Mošpietiek? 13.10.2020

Pēdējais nebija. Bija laicīgi nopirkta biļete uz Sanktpēterburgu un jau tur uzreiz bija jāpārsēžas uz citu autobusu. Bija saplānots maršruts.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes