CHIKO CHIKEN

Japiekrit vien ir, ka shajaa iestaadiijumaa straadaa slikti darbinieki, kas ir muuzhiigi iemigushi.... eediens ir auksts, paarsaaliits un briesmiigi noformeets.... galdu virsma nav sakopta:))) kronis visam bija, kad peedeejo (tik tieshaam) tur iegriezos un milziigais zemgriestu televizors iesleegts uz pilnu klapi bija "uzkaaries" - taa kaa nojaata plate bauroja minuutes 10 viens un tas pats motiivs.... personaals laikam apkurlis;))))

K

A Andrejs 14.05.2007

Cien. Kristine, vaj jus varat uzrakstit kuraa tieshi restoraana tas notika (Deglava iela, Stirnu iela, Barona iela, t/c ORIGO) ? Un kuraa datumaa. Ar cienju, A.Marushins (CC-Barona44 Restorana administrators)

L laura 31.03.2008

plus varu pastāstīt par stacijas eestuvi, kuraa balozhi staigaa ne tikai pa griiidu, bet arii galdiem, eedot paartikas paarpalikumus. Un balozhi ir infekciju paarneesaataaji, jo pirms viesoshanaas uz galda, gan jau ir parushinaajies miskastee. fui. nespeeju izdert kafiju, domaajot kaadas zarazas tur ir... Nez kas segtu aarsteeshanos, ja kaads saslimtu