CHIKO CHIKEN

Vakar,pasūtot CHIKO CHIKEN čīzburgera komplektu,cerēju,ka labi paēdīšu.Smieklīgi skan,bet labi,ka man negaršo sīpoli,jo es tos ar salmiņu mēģināju izņemt no čīzburgera.Pirmkārt,jau sākšu ar to,ka hamburgera maizīte bija apdegusi,otrkārt,tajā bija arī vistas fileja.Ķeksējot ārā sīpolu,pamanīju vistas filejas gabalā ko baltu.Urbinot arī vistas fileju,sapratu,ka manā čīzburgerā ir tārps!Balts tārps!Lūdzu kādu no apkalpošanas personāla paskaidrot,kas tas ir.Pirmkārt jau daudzi no personāla nemācēja īsti labi runāt latviski.Puisis tātad paskaidroja,ka tā esot vistas fileja.Kad teicu,ka to es saprotu,bet,lai man paskaidro,kas ir IEKŠĀ vistas filejā,viņš pabolijās un aiznesa manu čīzburgeru.Tad pie mansi pienāca,acīm redzot,personāla vadītāja,arī ar vājām latviešu valodas zināšanām,un piedāvāja man citu komplektu,no kā es protams atteicos,un pieprasīju naudu,jo visa apetīte bija pārgājusi.Laikam jau vajadzēja sacelt lielāku traci,bet es biju diezgan lielā šoka stāvoklī,jo līdz tam man nebija tā gadījies.Nu,varu tikai ieteikt nevienam tur neēst,ja nevēlaties čīzburgeri ar tārpu pildījumu!Joprojām skrien tirpas pār kauliem to atceroties!!!!

S sabinka 26.08.2006

es straadaaju chiko chiken tur nau nekaadu siipolu un taarpu jo viss ir no svaigiem produktiem!!!

2 23213 16.10.2006

nja vista ta4u tur ir latvijas, tad taarpinji ir arii latvijas taa ka nenomirsi :))

Z zigis 11.04.2007

es tur tikko eedu, apveemu divus darbiniekus un manas baltaas dzhinsas. labi, bet ja nopietni, tad es pasuutiiju chicko kaajinjas vai kaa to suudu sauc + alu. Alu iedeva kolas papiira glaaziitee, vai tuutaa - vienalga. Alus nebija 0.5, bet max 0.4...es normaali eedu, tas nekas, ka viss bija auksts un kartupelji bija kaa no manas vecvecmammas azotes...tajaa briidii, kad man likaas, ka vareetu normaali paeest, atlidoja 2 balozhi, viens uz galda blakus un viens uz griidas - nu kaa apetiite kopeejaa plaanaa ??? + tam visam naaca klaat cilveeki, kas prasiija naudu ? yo ? blj**d par ko Juus domaajat ? pie taa visa pat muuzika, kas skaneeja RAUSTIIJAAS...tajaa briidii es domaaju, kas veel vareetu noiet greizi shajaa fantastiskajaa iestaadee ?? par briinumu man nekas fascineejoshs nenotika, bet es zinu droshi vairs es tur NEKAD neeediishu..anyway tnx par Z A I B I S MALTIITI bLlJaAD~!!!

C Chiko 13.04.2007

Jā, Chicko ir pamatiiigs meesls, es tur notriecu ar draugiem vairaakus latus, sapirkaamies visaadus komplektus, kuriem bija diezgan uzsista cena, bet rezultaataa vieniigais, kas bija eedams bija kaut kaadi prasti kartupelji kurus paardod katraa veicii, sasaldeetus, plus veel fanta. Viss paareejais palika uz galda. Vienkaarshi rauj uz augshu tas eediens! Ta jau labaak uz veco, labo McDonalds, kur ir letaak un gashiigaak.

A Aigars 16.05.2007

Esmu austrumu virtuves cien?t?js un ar? (cik nu latvietis, kur? dz?vo Latvij?, bet daudz ce?o) pazin?js.1. Ja ?ikeni ir nosauku?i "tos" savus ?dienus (runa iet par to vi?u austrumu "segmentu") par austrumu (??nie?u, taizemie?u), tad es turpm?k m?s?jos latvie?u pel?kos zir?us ar spe?i sauk?u par Rissotto vai Tex-Mex-?pekk!!!!!!!!!!!!!2. Vi?iem ?dienkart? ir t?da taizemie?u zupa. Barona ielas ?stuv? t? tie??m bija gar??ga, turkl?t ar ?st?m austrumu gar?viel?m, tap?c pie?emsim, ka t? bija priek? Eiropas laba Taizemie?u zupa! Bet tagad slikt?s zi?as. Stacij? ar? tagad ir ?ikens. Skaidrs, ka tos visus ?dienus kaut kur citur v?ra, tap?c grib?ju iestr?bt ?o gardumi?u, bet ..... tur ?? zupa gar?oja PAVISAM SAV?D?K, turkl?t lielajai zupas porcijai darbinieki NO?MAUCA vienu LIELO garneli. Mazaj? porcij? j?b?t vienai, lielaj? - div?m.3. Par vi?u vist?m man nav koment?ru. Neesmu prov?jis, jo "kaut kas" mani no t? attur.Resum? - Krogs vizu?li OK, darbinieki l?ni k? glieme?i, bremz?ti. ?dieni ... atcer?jos, ka par ?dienu t? pat k? par nelai?i nedr?kst slikti run?t.

C ChickoChicken 06.11.2007

Es pusgadu stradaju Chicko Chicken restoranaa. un es 100% varu pateikt ka tur nekad nebija un nau SIPOLU nevienaa burgeraa.

D Diana 22.02.2009

Latvieši eiet na...uj!!!