CHIKO CHIKEN

Sveiki . Šodien kopā ar bērnu apmeklēju Chiko chicken kafejnīcu jaunajā Rimi tirdzniecības centrā Stirnu ielā , un pretstatā šīs pašas firmas kafejnīcai K.Barona ielā ( par kuru internetā ir pelnīti labas atsauksmes ) saņēmu nevis normālu pakalpojumu , bet kautkādu murgu - miegaina darbiniece pie letes ( ar vāju dzirdi un pilnīgu neieinteresētību par apkārt notiekošo ) , burgeru gatavotāju , kura nometot maizi uz dubļainas grīdas pilnīgā mierā to paceļ , un PAT NESLĒPJOTIES turpina gatavot burgeru , kā arī fināls , kad iebildu , ka esmu pasūtījis citu dzērienu tiek uzņemts ar vārdu ( krieviski ) bļ...ģ un tad izlabots ...Prātā nāk ne mazāk necenzēti vārdi , taču šajā lapā izteicu visu , ko šodien piedzīvoju ap 18:15 , jo , diemžēl , Chiko chicken mājaslapā neatradu nevienu iespēju elektroniski izteikt sašutumu .Paldies , un ceru ka pēkšņi notiek brīnums , un kāda šis firmas atbildīga persona manis rakstīto izlasa .

L li 10.12.2006

chiko chiken ir taa pati firma, kas Double Cofee, apec vari rakstiit vinjiem

G grinch 10.12.2009

ak shausmas, vinya krieviski runa! -_- zip it grandma!

K krista 10.12.2009

par šo ciko ciken vispar neko labu nevaru teikt...kad origo bija šš atra ēstuva tur vienkarši pa galdiem baloži staigaja