Cherry.lv - Sportima

Kas tā par šmaukšanos? Iegādājoties abonementu par ls 33, kura parasta vērtība ir ls 56, varēs apmeklēt Sportimu līdz plkst 16:00?? Tā ir tīrā pircēju apmuļķošana, jo parastais sportima abonements par ls 56r bez laika ierobežojumiem! Bet ar ierobežojumu maksā ls 40, tad kur ir 41% atlaide? Sanāk mazāk par 20%, jo īstenībā tas abonements, ar laika ierobežojumu, maksā ls 40, nevis 56. Cherry. Lv kārtējo reizi čakarē pircējus

J Jānis Ozols 07.08.2012

Visi pārdevēji (gandrīz visi) čakarē cilvēkus. Kur skatījies pirms pirki kuponu? Kaut kā stulbi pirkt kaut ko tikai tāpēc, ka ir it kā 50% atlaide.

donna b 07.08.2012

Es jau izlasija kadas 30 sudzibas par kuponu web-lapam. Nevaru saprast ka JOPROJAM cilveki tur turpina iegadaties kuponus un gaida ka pa leto dabus kaut ko daudz labaku un kvalitativaku????

R Rihards 08.08.2012

Mans ieteikums- neko dārgāku par 10Ls neiegādājieties, tad arī nebūs problēmu.

L Linda 09.08.2012

A pričom te Cherry. To akciju tak piedāvā Sportima vai tad ne tā?

S SantaSanta 10.08.2012

Iepērkos visos lielākajos portālos un esmu ļoti apmierināta, ar vīru ietaupam līdzekļus, kuru tā jau nav daudz! Mēnesī 3-5 piedāvājumus izmantoju, apmēram 80-90 % ir patīkami, 10-20 % - varēja pacensties labāk, bet arī nav slikti.