www.sudzibas.lv Cherry Golden sharsks koponus mēģina nereģistrē

Cherry.lv - Golden sharsks koponus mēģina nereģistrē

Sveiki!
Nebūšu pārāk orģināla, ja teikšu, ka cherry. Lv neļauj komentēt negatīvi, pat ja tā ir taisnība.

Tapēc nolēmu šeit uzrakstīt to pašu komentāru, ko ieliku cherry. Lv pie golden sharks piedāvājuma.
Negribu tur vairs atgriezties!! : (
Iespējamie scenāriji iepērkoties golden shark caur cherry. Lv:
- > kad atnāksiet, iespējams, jums laipni paskaidros, ka nav ko piedāvāt, tādejādi atnāciet nākamo reizi.
- > nākamajā reizē viņi, iespējams, nevarēs ielogoties cherry. Lv sistēmā, lai nokārtotu darījumu ar kuponiem, tādejādi atnāciet citu reizi.
- > ja jums ir vairāk kā viens kupons, viņi nez kapēc reģistrēs tikai vienu kuponu, un teiks, ka atkal nevarot ielogoties cherry. Lv sistēmā, lai reģistrētu pārējos kuponu, ko iepriekš neesot pamanījuši, tādejādi atnāciet nākamo reizi.
- > ja jums ļoti jāsteidzas, tad atceraties, ka šim pirkumam jāatvēl daudz laika, jo, ja jums palaimēsies, ka beidzot visi kuponi būs reģistrēti, tad jūsu izvēlētās rotas nevarēs tik ātri atrast daudzajās atvilktnēs.

Tāda ir mana pieredze.

K

V Vilis Maize 04.02.2013

PerkamKopa, pats pamanīju, negatīvi komenti pazūd. Skatos, arī cherry.lv (on že citylife.lv) nabadzīgi ar komentiem. PerkamKopa pats esmu reģistrējies un komentējis, kā izrādās, velti tērējis laiku, brīdinot ļaudis, lai nepērk tādu un tādu fufeli. :) Te nu es neatceros, sen tas bija ... Man palūdza Rīgā pēc kupona saņemt no Xo Terra Andina rozā vīnu. Iedevu kuponu, man iedeva vīnu. Majo ģelo maļeņkoje, ko iedeva, to arī atvedu, pats pēc tam tajās viesībās piedalījos. Vīnu, ar kuru tiku cienāts, es nosauktu par NEKAITĪGU! :) Vīns kā vīns. uz trijnieciņu (10 baļļu sistēmā) . Ielīdu pašķirstīt tos kolektīvās iepirkšanās piedāvājumus, skatos - viens čoms piereģistrējies un uzrakstījis (viens - vienīgs no kādiem 400, kuri šo vīnu bija paņēmuši! ), ka deklarētā produkta vietā ir iesmērēts lētāks. Un patiešām - izskats ļoti līdzīgs, tik
1. vīnogu šķirne ir visparastākā (carmenere ir tikai Čīlē vīna darīšanai kultivētas vīnogas, kamēr cabernet sauvignon audzē visur, kur nav slinkums);
2. normāla korķa vietā - skrūvējams,
3. gads cits, saņemtais produkts par gadu jaunāks.
Vienu vārdu sakot, ja deklarētais vīns "velk" uz latiem 4, tad tas, ko iedeva, maksā ne vairāk par to, kas tika iekasēts no klientiem (1, 99 LVL) .
O johaidī, arī man bija piešķirts tāds pats! Tas čoms bija minējis tikai "более дешовое" un citu gadu.
Es arī pierakstīju savu kritiku, minot par korķi un vīnogu šķirni. Nepietiek ar to, ka, kamēr saņem, atsauksmes nokļūst noslēgtajos piedāvājumos, tās vēl arī pazūd! Pēc kādas stundas skatījos - abu komentu vairs nav! :)

Nu ko ... Ierosinu par tiem kolektīvās iepirkšanās portāliem atstāt atsauksme šeit, pašos tikai zaudēsi laiku.
Bet ... Arī šeit daudz kas pazūdot, piemēram, vairākas sūdzības kāreiz par PerkamKopa. Laikam spalvaina (vai dāsna) roka ... :)