www.sudzibas.lv Cherry Prece neatnak

Cherry.lv - Prece neatnak

Reāli jūlija pasūtīju preci, kur uzrādījās - kad bus divu nedēļu laika. Labi summa nemaz nebija liela 20 EUR vērtība kaut kur, bet šobrīd iet runa par principu. Pēc divām nedēļām bija pagarinājums, ka pēc divām nedēļām bus prece noliktavas un tad divu nedēļu laika izsutis. Tad nekādas ziņas atkal un atnāk paziņojums, kad prece bus oktobri.Bet labākais ir tas, kad šodien atnāk ziņojums, ka prece nebūs un naudu atgriezis dienas laika. Protams zvanīju un radās konflikta situācija, bet nu paskaidrot viņi nevar, ka var ņemt naudu par preci,kas vispār vīniem pat tuvuma nav un ari nebija.Bet kad pasaku,kad par šo sūdzēšos tālāk man atbild - droši dariet tā nekaunība ari bija tajā,ka sieviete ar ko runājos, vienkārši vienaldzīga dzirdīga balsi uz visu atbildēja.Iesaku neko no turienes nenest.

D dace!!! 01.10.2015

Šādi gadās arī ar perkamkopā kuponiem. Pašutīju preci un tā tika piegādāta pavisam uz citu vietu, 3 nedēļas viņiem aizņēma, lai dabūtu preci uz vietu, kur biju norādījusi