www.sudzibas.lv Cherry Nepiegādā preci

Cherry.lv - Nepiegādā preci

Neiesaku neviena šajā portālā pasūtīt kaut ko, nu vismaz ne ar pasta stacijas starpniecību. 02. 08. Iegādājos vitamīnus un tā kā šis bija akcijas laiks, kad preci, izmantojot pasta staciju, piegādā par velti un viena no stacijām ir tieši man blakus nolēmu izmantot šo pakalpojumu. Skaisti pasūtīju preci, gaidu. Pienāk mājas lapā minētā 7. Darba diena (Kuras laikā precei ir jāpienāk) telefonā čušš (Jo uz telefonu atnākot pin kods, ar kuru var izņemt preci). Rakstu sūdzību. Atbild, ka atvainojas par kavēšanos un, ka prece 13. 08. Izsūtīta. Ir jau 15. 08. Atkal čušš. Eju mājas lapā skatīties vai ir kādas norādes vai kā. Un tā tavu brīnumu portālā šis kupons ielikts sadaļā "izmantots". Ne esmu ko saņēmusi, ne ko izmantojusi. Zvanu. 5x mēģināju. Telefonā automātiskais atbildētājs saka, ka visi operatori aizņemti, lai zvanot vēlāk vai nosūtu e - pastu. Uz e - pastu neviens neatbild.
šādi man nebija gadījies nevienā portālā. Nevienam neiesaku!!!

I