www.sudzibas.lv Cert.lv Slikt serviss

Cert.lv - Slikt serviss

Latvijā, neskatoties uz viņu pieredzi, kiberdrošību neattīsta pilnīgi jauns speciālists. Danae organizācija atsakās strādāt;nav pieredzes;nebāciet degunu, tādēļ uzlauza vietni. Komplekti intervijai šajā stāvoklī. Kantors man teica, ka nav pieredzes, bet tikai prakse uz drošības kobras jā es nezinu ideālo teoriju, bet man ir lieliska prakse un es strādāju starptautiskā līmenī šeit nav tā vieta, kur viņi iegūst pieredzi, bet tikai izliekas. Ani Zvaigznes kā speciālisti nav kompetentas un tikai viņi var teikt, ka tas ir Skaisti, bet deli viņi nekādus ani kiberuzbrukumus nenovērsa un Latvijā neko lietderīgu nenoslēdza kārtējais parazītu un kūļu kantoris.

Good Intentions 22.04.2023

Tā ir viņu izvēle pieņēmt vai nepieņemt un ja esi starptautiskā līmenī, tad ko šajā kantorī pazaudēji?

Good Intentions 22.04.2023

Varbūt ir citi iemesli? Piemēram redzu, ka nemākat rakstīt.

T taisnibascinitajs3 22.04.2023

Šādās iestādēs rakstība valsts valodā ir diezgan svarīgs kritērijs.