www.sudzibas.lv Celojums brauciens vine-budapesta

Celojums - brauciens vine-budapesta

....man 64 'pensis',biju 5 dienas ekskursijaa uz Vini un budapestu,cena 37 ls,autobuss protams pasvaks,kas nedzeera alu vareeja iztikt bez curasanas,tualete nebija,hotel gablergasee,normals ka padomju lukss-dazaadu skirnu desas ,sieri,jogurti,piens mkafija...vareeju uzpildiities visai dienai....ekskursijas triecientempaa,taa ka sespudiigie mammuki netika liidz....neko nedzirdeeja..Zanna vadija ekskursiju....bet mani apmierinaja-gan vines struudele,gan ungaru gulass....bet kungi,cena --37 ls!!!!!!!

A adrians 19.06.2012

TAA BIJA FIRMA ORANGELIFE

L Lucciola 19.06.2012

Tad tā ir sūdzība, vai nē? Cik es sapratu, viss bija tīri labi, varēja dzīvot.
Šodien ekskursija uz Palangu uz 2 dienām 30Ls maksā. Ta kā 5 dienas Eiropā ar ēdināšanu un transportu par 37 salīdzinjuma ar citām cenām nav tik slikti.
Nekvalitatīva apkalpošana, ātras ekskursijas - tā gan ir problēma, diemžēl diezgan bieža.

A adrians 19.06.2012

man bijusas diva atliktaas ekskursijas, laikaa /10 dienaas/naudu neatdeva, bet peec 18 d atdeva, ...tikko paneemu par 99LS, uz 8 dienam horvatiju augustaa, tad buus jauni iespaidi/galu galaA CENAS TACU MAZAS/...

S susurmamma 19.07.2012

Man jau arī liekas, viss OK, visu varetu paciest, ja tikai brauciens notiktu, bet vairums gadījumu, ka saprotu vienkārši nenotiek. Viņi jau arī tādi nennopietni, kā var teikt, bet datums taču var mainīties, nu murgs