www.sudzibas.lv Celojums pakalpojuma kvalitāte

Celojums - pakalpojuma kvalitāte

Tikko atgriezos no ceļojuma uz Prāgu, ko organizēja Ozolciems, ceļojums bija gides Svetlanas vadībā.Gribu brīdināt ka šī gide ceļojumu vadīs svešvalodā, iestarpinot pa latviešu valodā teiktai frāzei, bet sevi rekomendēs kā darbinieci no firmas dibināšanas pirmsākumiem.Tādēļ ja vēlēsaties izmantot šis firmas pakalpojumu, noskaidrojiet kādā valodā, šī skopā informacija Jums tiks pasniegta, lai vēlak nebūtu vilšanās par naudu un laiku ko būsiet tērejuši velti.

A Auglis 17.01.2009

ā tātad tu no sava ceļojuma atceries tikai Svetlanu ja? :D prāga značit pilnīgi pie pakaļas, pie pakaļas atpūta, svetlana bija viss ceļojums

I Inese 09.04.2009

Manai ģimenei arī Ozolciems totāli sabojāja braucienu uz Parīzi. Puse no solītā bija meli; gids, autobuss, grafiks - absolūts mēsls. NEKAD vairs nebrauksim ar Ozolciems!!!