CEF

Nu jau arii ssii lielaa firma ir sabojajusi savu reputaciju. Pieteicamies straadaat niderlandee. reals darba piedaavaajums atnaaca tikai peec pusgada. muusu pirmais nosaciijums bija, ka veelamies strádát lielo pilsétu tuvumá - amsterdama, roterdama, un ka vélamies dzívot cilvéciskos apstáklos, ja ari par to ir vairak jamaksaa. mums paradija, kaadaas skaistaas kotedzaas buus jadzivo (bildiitees), cik jauki darba apstakli buus noliktavaas. kad reali tikam lidz diseldorfai, pusdienu nogaidiijaam lidostaa, kad kaads muus savaaks un vediis uz jauko darbu un jauko dzivesvietu. reaali tikaam nogadaati kaut kaadaa vacijas meza vidienee armijas kazarmaas, kas pilna ar diikdieniigiem poliem. darbs bija tikai vienam no mums - nakamajaa riitaa plkst trijos tiku uzrauts augsaa, triis stundas mani veda uz niiderlandi , kur es divas stundas poliski klausiijos kautkaadaa murgaa, tad triis stundas veda atpakal. sanaak taa , ka reali par taam sesaam stundaam celaa neviens jau nemaksaa u istenibaa darbs ir uz 2-3 stundaam dienaam un tikai vienam no mums. bet nauda par atbaidosajaam kazarmaam tika prasiita uzreiz. labi vel ka prasitaas pases neatdevu, tad nebuutu ticis arii atpakal uz latviju.

I

V Vix 06.01.2008

Piekrītu, arii mees ar draugu labi iekritaam ar sho firmu. Jau pirms izbraukshanas vinju pasakas likaas nereaalas, ka guleesiet pa divi kotedzaas pelniisiet no 800 Ls meenesii, straadaasiet 5x8h nedeeljaa. Internetaa salasiijos, ka nemaz tik rozaini nav, bet baigi vajadzeeja naudu un domaaju, ka iesaakumam buus labi, uz vietas kautko atradiisu, draugs izraadaas ticeeja liidz peedeejam mirklim. http://www.cef.eclub.lv
Iisteniiba bij diezgan pasausmiiga ka aizbraucaam visiem savaaca pases, nonaacaam kaukaadaa polju laagerii, cilveekus sadaliija pa kotedzaam pa 5-6 cilveeki, bet poljus pat pa 8 cilveeki. Muusu dziivesvietaa visi skapiishi bija pielijusi ar uudeni poda vaaks nolauzts virtuves kraans tek, par laimi peec suudziibas uzreiz dabuujaam labaaku dziivesvietu, tur siis kotedzas sauc par karavaanaam. Stuulbaakais maksaajam 35 Ls nedeeljaa, bet vinji pat gultasvelju nepieskiira, pa laimi bija, katli pannas un gaazespliits arii ledusskapis mikroskopisks uz 6 cilveekiem bija.
Izraadiijaas, ka Riigaa parakstiitajam liigumam Anglijaa nav nekaada juridiska speeka un bija jaaparaksta jauns, kur jau bija citas darba stundas 6x6 reaali pat tik daudz neljaava straadaat, bet centaas lai cilveeki straadaatu ~ 5-6x7 vaardu sakot bez briivdienaam un ja saakaas virsstundas ta dzina maajaas lai tik nevajadzeetu maksaat. Protams latvieshi izdziivo arii taadaas vietaas un pat iedziivojaas. Tie kas tika uz fabriku pelniija 350 Ls nedeeljaa, bet straadaaja kaadu meenesi bez nevienas briivdienas no 10 riitaa liidz 10 vakaraa, labaakais bija tas, ka ruupniicaa bija ljoti auksti, bet nopirkt dreebes cilveeks nevar, ja vinjam jau pirms 10 riitaa jaaizbrauc, bet tikai 10 vakaraa esi atpakalj, veikali jau 6 sleegti, daudzi sabeidza veseliibu, protams, kad sanjeema pirmo algu peec nedeeljas ta iedeva citiem naudu lai pa dienu nopeerk dreebes, bet vispaar aarpraats, peec pirmaas darbadienas kaadi visi atbrauca nosalushi, jo neviens nezinaaja, ka buus jaarukaa aukstumaa... Vaardu sakot dodiet CEFam naudu vinji par jums paruupeesies.
Kad atgriezos es aizsuutiiju paaris veestuliites CEFam kops taa laika vinji sos S&A reklaamas bija nobaazushi taalakajaa stuurii, ja kaadaa briidii veel paraadiisies dabuus veel un ne tikai no manis, jo esmu savaacis daudz materiaalus pret vinjiem. Taa lapa ir tikai mazi ziedinji http://www.cef.eclub.lv/

S silke 06.01.2008

es ari biju viens no upuriem,attieciba pret so firmu,iekritu ari es,uz skaistiem rakstiem,un pasakam,ko sastastija,bet aizbraucot parliecinajos,ka viss ir gluzi preteji,nu ne viss,bet lielaka dala gan,.........!
un es nebiju tads viens,kurs bija kludijies,uz to visu,tadi bija daudz,.......!

H hrju 26.06.2008

nepovezlo Ievai :( brauciet labaak uz viesnicas Anlija tur labakie apstakli !

M Marex 30.11.2008

Man tiesi tas pats bija ar to CEF, aizveda pie kaut kadiem piepipejusiem poliem, labi vel ka beigas majas tiku!!! Kad atbraucu atpakal aizgaju pie viniem, tie pasaka ka ta nevarot but!!! Ne man naudu atdeva, vel par meli pataisija, neuzticaties sai firmai!!!

V Voyagers 30.06.2016

nezinu kas tur jums agraak dariijaas - tagad ar braukshanu uz vaciju darbaa viss ir ok. jau otro gadu stradaju

V Vēl Viens Robis 30.06.2016

Man arī viss ok ar CEFu

O OY OY 11.07.2016

Kas Tev ir ok ar CEF? Nodoklus maksat sakusi, vairs neesi Vacijaa pa ''melno''?
Jabut ir galigam ''lunim'' lai Vācjā strādatu ar CEF starpniecību! Kāpec? Atbildu par punktiem:
1.Stradajot ar CEF starpniecibu, netiek maksati nekadi nodokli.( Tev nav pensijas uzkrajuma, nav nodrosinata vecuma aprupe,darba zaudesanas gadijumā nesanjem bezdarbnieka pabalstu.
2.Stradajot ar CEF starpniecibu, netiek veikta mediciniskā apdrosinasana (saslimstot pie ārsta maksā vairāk kā nedeljā speji nopelnit, pa slimibas laiku netiek apmaksāta darba nespejas lapa, medikamenti jāperk par pilnu cenu.)
3. Strādājot ar CEF starpniecibu nesanjem ikgadejo ,apmaksāto atvaljinājumu,vari iet tikai neapmaksātā atvalinājumā.

O OY OY 11.07.2016

Nav vajadzibas man veelet iekartoties Vacijaa - es,ka pametu krapnieku firmu CEF, taa lidz sim stradaju seit, Vacijaa! :) Lasit manu ieprieksejo komentaru, punkts 4.''4.Darba apmaksa , strādājot ar CEF starpniecibu ir daudz zemāka nekā strādājot vācu uznjemumā bez starpniekiem un nomaksājot nodokljus! ''

V Vēl Viens Robis 18.07.2016

Iekārtosi arī mūs pārējos visus? :)

Tā arī domāju - mums atliek izmantot to, ko piedāvā.

O OY OY 18.07.2016

http://www.stepstone.de velu veiksmi!

O OY OY 18.07.2016

Viens Robis - Tu esi pusaudzis vai berns,kurs ''jaiekarto'' darzinja vai skolaa?Manuprat maskejies CEF stata darbinieks,kurs baidas par savas ienakumu apsiksanu uz apkrapto vientiesu rekjina.
Par darbaiekartosanas palidzesanu- 1. Jaizmanto Google, un atveras tukstosiem vakancu Vacijaa, ari sitie palidz atrast darbu bez maksas,registreties ,azpildit anketu un velu veiksmi: http://www.stepstone.de/?cid=SEAdvert_Google_SEARCH_DE_Gen-Exact_c_Arbeitssuche_arbeitssuche_FP_AdId25_-_FS&s_kwcid=AL!523!3!52472347911!e!!g!!arbeitssuche&ef_id=V2tmcQAABWdUIs87:20160718102113:s

G glistens 13.08.2018

puisi un meitenes.kam jums tas kreisas firmas.sameklejiet totaljobs.co.uk vai indeed.co.uk izvelies anglijas pilsetu kuru gribi,suti cv vai zvani un runa par darbu,kadu velies.viss grutais ir vienkars.es seit desmit gadus,normali.protams angliski vajadzetu burbulet kaut drusku,nu vismaz saprast gan ko jauta.ok