www.sudzibas.lv CDR Krāpšana

CDR SIA - Krāpšana

Vēlos informēt Jūs par CDR SIA krāpniecību. Manam telefona nummuram tika nesaprotamā kārtā pieslēgts kaut kāds pakalpojums par kuru neko nezinu un pats to nēsmu darījis. Savus datus CDR SIA firmai nekad nēsmu sniedzis. Kad esmu meģinājis to apturēt ar sms STOP POLILV uz nummuru 1881 viņi to sms neņēma pretī, (nevarēja apstādināt pakalpojumu). Kad noskaidroju telefona nummuru CDR SIA kompānijai, zvanīju viņiem lai noskaidrotu situāciju, pacēla sieviete gados ar pilnu muti (pīrādziņu) un ļoti agresivu attieksmi pret klientu un teica , ka vārdu uzvārdu neteikšot, kas man jau likās aizdomīgi. Viņa neko paskaidrot man nevarēja un teica lai griežos policija, tālāka saruna mums arī nesanāca.

CDR SIA ir krāpnieki ar lielo burtu, cilvēki esiet uzmanīgi!

A Alyk 02.03.2021

У меня немного другой опыт. Позвонил в SIA CDR. Со мной вежливо поговорили, все объяснили. Обещали деньги вернуть. Звонил сразу же после получения SMS о снятии денег за услуги. На просторах интернета еще нашел код STOP PLAYLV. Послал его на номер 1881.

H Hugo H. 11.10.2021

Par STOP īsziņu atkal noņems naudu, pie tam pakalpojumu neatslēgs. Labāk tos 3eur. iemetiet turziņā civēkam pie Origo, piemēram.

E Eva Čerņauskaite 16.02.2022

Man arī katru nedēļu ņem nost naudu kaut kāds sia CDR.Neko nesaprotu,ko lai dara?ā lai tiek vaļā no tiem zagļiem?

I Ivars Zeile 15.10.2021

Man tas pats,ņem naudu jau vairāk kā pusgadu,par ko nesaprotu.sia CDR zagļu banda.

F Feodors Žavoronkovs 07.11.2021

Мне в счёт tele2 за октябрь включили платные услуги SIA CDR (1881 BXPLV mobile content subscription) 3 х 1,50 = 4,50, хотя я к ним не подключался и ничего не заказывал.

S SandijsGr 25.11.2021

Es pamanīju tikai tad kad vienreiz pārsniegts tika limts. Tā neatrados ārzemeš, tas likās aizdomīgi. Kad noskaidroju pie operatora izliekas jau labu laiku tiek ņemta nauda nost. Nobloķēju no operatora, vai tas būs līdzēts pagaidām nezinu

E Eva Čerņauskaite 17.02.2022

Man Bite iedeva nr. tam sia CDR 67443092,piezvanīju,pateica ka noņems nost,naudu vairs neatvilks,tas ir kaut kāds spēļu portāls.Zvaniet droši.

S Skaidrīte 123 19.01.2022

Mums tas pats,bērna telefonam pieslēgušies un vairāk kā pusgadu ņem nost naudu.

N Nippon 20.01.2022

Mums tas pats, manam telefonam pieslēgušies un mēnesi ņem nost naudu. Sms bija no BoxPlay. No mobila operatora uzzināju. ka tas ir SIA "CDR"

V Valerijs Dedels 20.01.2022

При попытке скачать инструкцию пользования на электроприбор на сайте никак не связанном с CDR, попросили ввести номер телефона на который прислали код якобы для продолжения скачивания инструкции. После введения присланного кода пришло смс о подписке на услугу CDR и код отказа. Сразу же отказался и позвонил CDR с претензией о мошеннической схеме. Ни смотря на отказ должен СDR 1,5 EUR за не заказанную и не полученную услугу. Попробую обратиться в полицию с заявлением о мошенничестве

H hopa 17.04.2022

Tas pats. Vienreiz izsekojot sūtījumu ielogojos, domāju, ka Schenker sistēma. Sūtījumu izsekot neizdevās. Pakalpojums ir pilnīgs fake. Atteicos ar maksas īsziņas palīdzību. Nākamreiz skanējot QR kodu bez manas piekrišanas atkal ir pieslēgusies šī pati krāpnieku banda.

I Ilona Ilona 21.01.2022

Sazinājos ar savu mobilā telefona operatoru saistībā ar dārgāku rēķinu un noskaidroju, ka CDR SIA iekasē paaugstinātas maksas pakalpojumu par BOX PLAY.

Atminos, ka nejauši ievadīju savu telefona numuru uznirsotšajā reklāmas logā "Pop- up", rezultātā atnāca īsziņa. Īpaši uz to nereaģēju, domāju kāda reklāma.

Pēc pusotra mēneša tikai sapratu, ka šīs īziņas tiek pieskaitītas manam telefona rēķinam.
Szinājos ar CDR SIA kompāniju, lai noskaidrotu uz kāda pamata viņi man sūta ziņas, viņi apgalvoja, ka telefona numurs bija jāverificē ar apstiprinošu pin kodu, bet nekādu apstiprinošu īsziņu viņiem nesūtīju, līdz ar to kopmānija ļaunprātīgi izmantoja iegūtos datus, piestādot rēķinu.

Mob telef. operators ieteca bloķēt paaugstinātas maksas pakalopujumus, tādā situācijā krāpnieciskas kompānijas nevar izmantot ļaunprātīgi jebkuru telefona numuru, lai iekasētu naudu.

T TasNeesmuEs 22.01.2022

Būtu mana teikšana - tos kr0pļus sameklētu un uzspertu gaisā, Izdzimteņu kantoris. Tā kā man ir 5 mobilo pakalpojumu pieslēgumi (visai ģimenei), sākotnēji nepamanīju, ka tie kā dēles pieslēgušies vienam no numuriem, divus mēnešus ''baroju'' tos parazītus.

Man tas pats, noskanēju QR kodu lietotāja instrukcijai, nejauši nospiedu lejuplādēt failu un man parādīja, ka ir abonements 1.50 , kuru var atcelt, sūtot uz 1881 STOP BXPLV. Nosūtīju īsziņu,man atnāca, ka esmu veiksmīgi atteikusies, bet īsziņa ir paaugstinātas maksas. Ja man telefona rēķinā būs kādi pakalpojumi, vērsīšos caur Latvija lv ar iesniegumu policijā parakstītu ar elektronisko parakstu, lai aptur šī kantora darbību. Pat ja tie būs pāris eiro.

Man no 2022. gada sākuma sāka pieskaitīt rēķinam par katru nedēļu 1.50€...
Vai var uzzināt kādā veidā TIE pieslēdzās manam numuram?
Jo nekur neesmu ievadījusi savu numuru un nekādas SMS ar neesmu saņēmusi.
Ar sava operatora palīdzību esmu atslēgusi norēķinus ar mob.telefona numuru.

I Inese Andersone 10.02.2022

pievienojos sūdzībai par šo krāpnieku kantori - arī neko apzināti netiku pasītīijusi, abonējusi, nošokējos par mēneša telefona rēķinu, kurš pieauga par 20 EUR! Vienīgais ceļš - tikko arī vērsos pie sava operatora, lai man bloķē paaugstinātas maksas īsziņu nosūtīšanas funkciju :(

N Nem 22.12.2022

Bite man nobloķēja paaugstinātas maksas pakalpojumu izmantošanu, bet ar visu to, šis murgs turpinās. Es nezinu, kā to apturēt. Es pat nezinu, kur viņi dabūja manu telefona numuru, jo nekur to neesmu ievadījusi.

N Nc 15.02.2022

Sia cdr , ir jaraksta iesniegums policija jo cik var noprast tad piesledzas nelikumigi

L Lana Victory 27.02.2022

Saņēmu rēķinu no LMT, kurā norādīti 4 pakalpojumi no sia CDR par izziņām 11,57 eiro apmērā par janvāri. Es nekur nepieteicos uz norādīto laiku pēc informācijas. Kopš 2020. gada internetā Sudzibas.lv ir bijušas sūdzības par šī uzņēmuma naudas zādzību par mistiskiem pakalpojumiem. Daudzi cietušie 2020. gadā vēlējušies vērsties policijā, taču līdz šim uzņēmums veiksmīgi nozagt naudu no cilvēkiem. Noteikti sazināšos ar policiju.

H Hionija 08.03.2022

Pienacis rekins par pakalpojumu kuru es ne izmantoju. Ludzu atslegt. H.M.

G Gunita 5555 01.04.2022

12.februārī pēkšņi saņēmu sms no BoxPlay, ka pakalpojums pagarināts par 7 dienām. Nobrīnijos, jo nekādam BoxPlay nebiju slēgusies klāt. Tajā dienā pat internetā nebiju gājusi. Tagad pie Tele2 rēķina 4.50Eur klāt.

K Kori Samrai 14.04.2022

Vai tad nevar piegriezt šo blēžu kantori,kur vispār ekonomiskā policija?

K Kori Samrai 14.04.2022

CDR Sia (esteria.eu) Kas mums atgriežas 90-tie? Blēži atkal rullē,Nez no kurienes uzag telefon rēķins,labi ka sazvanījāmies ar biti,bet tāpat blēžu kantoris no manis paspēja nozagt virs 50,- eiro.Nesaprotu,vai tad pie mums Latvijā vairs nav ekonomiskā policija?Ja ir,ko tad viņi dara?Es saprotu vēl,ka nenodarbojas ar aplokšņu algām,tikai runā,piemēram J.Asara ielā 16a(bijusī Tallinas 91) strādā remontdarbos 18 cilvēki no Karabahas un visiem vienalga.Bet šeit jau tīra veida krāpšana notiek.

F Farida Ščerbakova 14.04.2022

Та же ситуация. Кто-то в полицию обращался?

S Sunseeker 23.09.2022

Да. Только что получили ответ что типо ничего сделать не могут. Стандартная отписка. Идем в прокуратуру. Поддержите.

G guess 00 05.10.2022

A Arvids 25.04.2022

Pat pie atteikšanās koda nosūtīšanas saņēmu paziņojumu, ka par šo atslēgšanas pakalpojumu var tikt iekasēta nauda! Zagļi!

Sveicināti, tikko arī saņēmu šo krāpnieku izstādītu rēķinu?
Ko ir veikusi valsts policija šajā jautājumā?