CDR SIA - Kraapshana

Veelos informeet Juus par CDR SIA kraapnieciibu. Manam telefona nummuram tika nesaprotamaa kaartaa piesleegts kaut kaads pakalpojums par kuru neko nezinu un pats to neesmu dariijis. Savus datus CDR SIA firmai nekad neesmu sniedzis. Kad esmu megjinaajis to aptureet ar sms STOP POLILV uz nummuru 1881 vinji to sms nenjeema pretii, (nevareeja apstaadinaat pakalpojumu). Kad noskaidroju telefona nummuru CDR SIA kompaanijai, zvaniiju vinjiem lai noskaidrotu situaaciju, paceela sieviete gados ar pilnu muti (piiraadzinju) un ljoti agresivu attieksmi pret klientu un teica , ka vaardu uzvaardu neteikshot, kas man jau likaas aizdomiigi. Vinja neko paskaidrot man nevareeja un teica lai griezhos policija, taalaaka saruna mums arii nesanaaca.

CDR SIA ir kraapnieki ar lielo burtu, cilveeki esiet uzmaniigi!

A Alyk 02.03.2021

У меня немного другой опыт. Позвонил в SIA CDR. Со мной вежливо поговорили, все объяснили. Обещали деньги вернуть. Звонил сразу же после получения SMS о снятии денег за услуги. На просторах интернета еще нашел код STOP PLAYLV. Послал его на номер 1881.