www.sudzibas.lv CDR Krāpšana

CDR SIA - Krāpšana

Vēlos informēt Jūs par CDR SIA krāpniecību. Manam telefona nummuram tika nesaprotamā kārtā pieslēgts kaut kāds pakalpojums par kuru neko nezinu un pats to nēsmu darījis. Savus datus CDR SIA firmai nekad nēsmu sniedzis. Kad esmu meģinājis to apturēt ar sms STOP POLILV uz nummuru 1881 viņi to sms neņēma pretī, (nevarēja apstādināt pakalpojumu). Kad noskaidroju telefona nummuru CDR SIA kompānijai, zvanīju viņiem lai noskaidrotu situāciju, pacēla sieviete gados ar pilnu muti (pīrādziņu) un ļoti agresivu attieksmi pret klientu un teica , ka vārdu uzvārdu neteikšot, kas man jau likās aizdomīgi. Viņa neko paskaidrot man nevarēja un teica lai griežos policija, tālāka saruna mums arī nesanāca.

CDR SIA ir krāpnieki ar lielo burtu, cilvēki esiet uzmanīgi!

A aleksejs-t 08.05.2022

CDR ir krāpniecība. Manam telefona nummuram tika nesaprotamā kārtā pieslēgts kaut kāds pakalpojums par kuru neko nezinu un pats to nēsmu darījis. Savus datus CDR SIA firmai nekad nēsmu sniedzis. Krāpnieciski abonējis sporta ziņas (07.05.2022.g. 10:00) Kad sapratu, ka tā ir krāpniecība, uzreiz nosūtīju uz numuru 1881 atteikumu un saņēmu, ka viss ir apturēts. (07.05.2022.g. 10:02)
Visa korespondences informācija ir manā telefonā.
Piekluve MC pakalpojumam ir pagarinata par 7 dienam. Dostup k usluge MC byl prodlen na 7 dney. http://arabwap.co/direct/88340904-9cd40ab6

10:00

MC pakalpojums pieslegts 7 dienam. Atteikties: STOP MC uz 1881. Usluga MC podkljuchena na 7 dnej. Otkaz: STOP MC na 1881.

10:02

STOP MC
Jus esat veiksmigi atteicies no MC pakalpojuma abonesanas!

Bet šodien es saņēmu rēķinu , kur tiek parādīts uzņēmuma CDR rēķins

1. Mobilā satura pakalpojumi (mūzika, video, lietotnes u.c.) 25.04.22. 1 * 2.89
2. Mobilās saziņas pakalpojumi (CDR SIA, pakalpojuma nr. 1881) 07.04.22. 1 * 2.47
3. Tikai CDR SIA, pakalpojuma nr. 1881 01.04.22.-29.04.22. 5 * 14.46
Kopā : 19,82 EUR
Es domāju, ka viņiem tagad ir labs bizness. Cilvēki, pārbaudiet savus rēķinus.

E Eriks 15.05.2022

Manam bērnam arī 2022. gada aprīlī izkrāpti 2,97 eur!

K kikka22 10.06.2022

Arī man LMT rēķinā parādās kaut kādi mobilās saziņas pakalpojumi SIA CDR. Kā no tā var tikt vaļā? Padalieties lūdzu ar pieredzi! HELP

V Vilnis Smilga 04.07.2022

Visi mēģinājumi vērsties tiesībsargājošās institūcijās neko nemaina!
Elementāri bez klienta akcepta cdr.lv patvarīgi noņem no klienta tele.nr. konta naudas summu.Katrreiz maskējas zem cita pasūtījuma(it kā sniedzēja) nosaukuma,kuri visi izrādās ir galvenā kantora cdr.lv apakšuzņēmēji.Ko grib to dara un māc aizdomas ka iespējams PTAC ir slēptie labuma guvēji...jo ar šo cdr.lv netiek(nevēlas)tikt galā jau gadiem ilgi.
Izskatās pēc organizētas bandas.
Jaunākais ... liekas ir izveidots jauns kantoris zem cita nosaukuma...lai turpinātu iesākto krāpniecības shēmu...un visi atkal klusē un māc bažas ka neko nav darījuši un nedarīs lai likvidētu šo monstru( piesegto)

V Vienkārši - cilvēks 21.08.2022

Pievienojos sūdzībai - SIA ‘’CDR’’ apzināti neinformē, ka piedāvā kādu noklusētu un nevajadzīgu pakalpojumu par kuru vel iepriekš ieplānojuši regulāri un klusi iekasēt abonenta maksu no personām, kuras šādam darījumam nav apzināti piekritušas!
Līdzīgi pēc šīs pašas shēmas strādā arī Mobio TV - MobiGW OÜ, [slēpt]@TXThelper.com (it kā iknedēļas summas arī ap trīs eiro), par kuriem LMT/Tele2 ikmēneša rēķinā pat nav norādīts kādi tad pakalpojumi ir sniegti un nav uzrādīts naudas saņēmējs.
Negodīgi ‘’biznesmeņi’’! Izliekas, ka sniedz ‘’kādu’’ pakalpojumu un speciāli par nelielu summu, lai izvairītos no negodīgas rīcības sekām!

Iespējams, daudzi, kuriem ir automātiskie maksājumi, nav pat to nemaz pamanījuši, ka no konta ik mēness nozog vairāk kā desmit eiro.

S Sapfira 11.09.2022

CDR SIA - Krāpšana
с МЕНЯ СНЯЛИ ДЕНЬГИ ЗА АВГУСТ 3,50 И УЖЕ 1СЕНТЯБРЯ ЕЩЕ 3,50 ! НИКАКИМИ ИХ УСЛУГАМИ Я НЕ ПОЛЬЗОВАЛАСЬ! БУДУ ОБРАЩАТЬСЯ В ПОЛИЦИЮ!

A Arnita Lejava-Lembere 12.09.2022

Nu es ar varu pievienoties šim pulciņam, ka CDR SIA no manis jau otro mēnesi pēc kārtas ir izkrāpis naudu. Augustā pie LMT rēķina klāt nācā 9.88 un tagad septembra rēķinā 2.47. Ko ar šo visu var iesākt un klā cīnīties?Saprotu, ka laikam ir bezjēdzīgi. Skumji!

V Veronika Stepe 20.09.2022

Veronika stepe 22.09.22
Tiešam jābrīnas par tik lielu sūdzību skaitu un neviens par to nenes atbildību.
Manā Tele2 rēķinā par augusta men. nesaprotamā kartā ieslēgti Gamistream SIA 23.56 eiro maksas pakalpojums - izklaides arhi, par kuru es neko nezinu. Līgumu ar šo firmu neesmu slēgusi, savus datus neesmu devusi, nedz pakalpojumus kādus lūgusi .
Vairākkārtejie meģinājumi sms STOP uz 1881 PSOFF tika ignorēti. SMS par piekļūves pagārināšanu uz mobilo turpināja nākt .
Tele2 operators Elizabete skaidroja, ka pakalpojumu sniegusi kāda SIA CDR. ?!
Tas nu krāpšana ar lielu burtu. Un kā vienkāršām cilvēkam savu taisnību pierādīt un krāpnieciski aprēķināto, banka norakstīto naudu dabūt atpakaļ ?

N Nem 22.12.2022

Tev vismaz Tele2 pateica, kas sniedz šo pakalpojumu, man Bite atteicās dot jebkādu informāciju.

Tas kantoris ir tiešām krāpnieku banda! Jautājums tikai- kā Tele 2 ar tādiem krāpniekiem drīkst strādāt un skaitīt viņiem klienta naudu, bet klients ar viņiem nav sadarbojies un izmantojis viņu pakalpojumus! Lūgšu Policijas palīdzību!

S Sunseeker 23.09.2022

Я уверен, что работники Tele2 сливают им номера телефонов у которых не закрыта услуга оплаты через смс. По Bite или Lmt они не работают.

S Sunseeker 23.09.2022

CDR SIA Пишите заявление в полицию. Мы подовали, получили ответ, что сделать ничего не могут, стандартная отписка. Обычно всех это останавливает. Но надо писать в прокуратуру. Это так оставлять нельзя.
Боритесь и поддерживайте других.

Vajag rakstīt visiem, arī uz Bez Tabu!

I Ivars Vanags 08.11.2022

3,50 eur nedēļā iekasē - nav bijis nekads apsitprinajums, pat nezinu kur savu numuru vadiju - bet tam nevjaadzētu būt par pamatu kādai rekina apstiprināšanai - SIA CDR ir krāpneicibas uznemums ,bet manuprāt operatram ari nevajadzētu laist šadus maksajumus cauri

G G55 08.11.2022

CDR SIA-atsūta īsziņu par kaut kāda mistiska pakalpojuma paaugstinātas apmaksas pakalpojumu,kā atteikties nezinu no sādam īszņām,tikai LMT rēķinā apmaksa 7.41(bez pvn)klāt,pazvanīju LMT -solīja nobloķēt naudas nelegālu iekasēšnu,teica zvanīt t.67443092 un skaidroties ar CDR kur neko nevar atrisināt,policija arī nevar plīdzzēt,neredzu šāda kantora nelikumības apturēt.Kā kopēji to varm atrisināt?G

D Dace Teilāne 09.11.2022

CDR SIA - KRĀPŠANA
Kaut kāds ārprāts! Man pāgājušajā mēnesī +7 eiro pie rēķina, šomēnes +14 eiro. Vēl neko neesmu pasākusi darīt, bet nu redzu, ka neesmu vienīgā un izskatās, ka situācija diezgan bēdīga! Pēc LMT pamācības paskatījos, kādi tad ir mani pieslēgumi, it kā jau vienkārši, atķeksē ko negribi un miers. Bet neredzu tur nekā lieka. Rodas jautājums no kurienes tad LMT ņēmis sādu informāciju, ka no manis tagad kaut kas jāiekasē? Iznāk, ka arī LMT ir žuļiki! Un ja kāds jau ir griezies policijā un neatrod palīdzību, tad man nav ko teikt! Es vienkārši nemaksāšu par nekādu neesošu pakalpojumu. Redzēs, kas notiks!

G G55 09.11.2022

Labdien,nemaksājot iestāsies parāds kas beigās nonāks pie tiesu izpildītāja,es vakār arī LMT opertoram teicu kad atrēķināšu nokrāpto summu,piedraudēja kad jāmaksā.Mēģinu šo krāpšanu bīdīt Bez tabu,4 studijāTV,policijai neesot nozieguma pazīmes,izskatās kad nespēcība iestājusies.Vienģi zvanīju LMT un operatormeitene teica kad itkā-itkā nobloķēs lai CDR nesaņem no manīm naudu par šādāam īsziņām.Pašlaik redzu tikai vienu variantu atteikties no vecā Nr un iegādāties citu,bet tas jau ir saežģīti visiem kam mans vecais Nr bija.Lai veicas,bet ko daarīt?

H Ha27 25.01.2023

Pie jaunā nr. tās apsviedīgās dēles ar piesūksies (laika jautājums).

N Nem 25.01.2023

Arī LMT ir līgums ar CDR par sadarbību. Iesaistīti ir pilnīgi visi Latvijā esošie mobilo sakaru uzņēmumi. Līdz ar to klientu zaudēšana viņus nebiedē. Jo notiek savstarpēja klientu migrācija no viena operatora pie cita.

D Dace Teilāne 09.11.2022

Gribas kliegt par šo netaisnību! Interesanti gan mums policija "aizstāv" cilvēkus! Nav nozieguma pazīmes?
Mūsu valstī cilvēku krāpšana vairs neskaitās noziegums? Ja es nemaksāšu par to ko neesmu pasūtījusi un saņemusi mani var sodīt, bet krāpniekus, kas ne mani vienu apšmaukuši, nevar?

N Nem 25.01.2023

Latvijas likumos ir robi. CDR ir legāli reģistrēti un maksā nodokļus. Visiem operatoriem ir noslēgts līgums ar CDR, un viņu nostāja ir tāda, ka viņi par CDR darbību neatbild. Paši CDR novelk naudu par neeksistējošiem pakalpojumiem, ko nevar pierādīt, jo viņi ir nosūtījuši 3 veida sms - mistisku 4 ciparu kodu, par pakalpojuma pieslēgšanu un pakalpojuma atslēgšanu. Līdz ar to no malas izskatās, ka viss ir likumīgi. Tas, ka klients nekur to kodu nav sūtījis vai vadījis, tas pat nav svarīgi.
Bet operatoru attieksme atšķiras. Bite noliedz, ka notiek krāpšana un vaino tikai klientu vai viņa bērnus/mazbērnus, kā arī imitē, ka atslēdz maksas pakalpojumus pēc klienta pieprasījuma, kaut reāli to neizdara. Savukārt Tele2 krāpšanu nenoliedz, bet ir izveidojuši savu maksas pakalpojumu, kas atslēdz tieši to kanālu, caur kuru notiek CDR darījumi. Un sistēmā tas nav tas pats kanāls, caur kuru notiek oficiālo aplikāciju tirgošana kā Play Store vai Apple Store. Turklāt sakritības pēc summa oar šo Tele2 pakalpojumu ir tieši tāda pati, kā maksa par CDR "pakalpojumu" nedēļas izmantošanu, vai atslēgšanu- 3,5€. To, vai Tele2 šis pakalpojums ir regulāri jāatjauno, un cik bieži, to pagaidām vēl nenoskaidroju.

G G55 09.11.2022

Pagaidām nav risinājuma kā tikt galā ar šiem,varbūt kāds var ko ieteikt?

N Nem 22.12.2022

Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novērošanas institūcija CERT.LV man ieteica:
1. atjaunot telefona iestatījumus uz rūpnieciskajiem iestatījumiem
2. nomainīt telefona numuru

N Nem 25.01.2023

Šeit var no CDR pakalpojumiem atteikties bez maksas: https://lv.gamistream.com/unsubscription

K kempings 15.11.2022

SIA CDR un SIA MobioTV - abi divi šādi krāpnieki. Reāls risinājums ir sazināties ar savu mobilo operatoru un bloķēt šos kantorus konkrēti vai arī visus šāda tipa maksājumus, kas nāk pie rēķina. Bitei tā var izdarīt. Var bloķēt arī visādas maksas īsziņas utml.

N Nem 22.12.2022

Es tā izdarīju tieši pie Bites, un man tas nepalīdzēja. 14.decembrī tika atslēgti paaugstinātas maksas pakalpojumi, un 21.decembrī rēķinam tika pieskaitīta kārtējā summa no šiem pašiem "pakalpojumiem".

N Nem 25.01.2023

Tikai ar ceturto piegājienu man izdevās atslēgt tieši tos paaugstinātos maksas pakalpojumus, caur kuriem CDR novelk naudu.

I Ieva89 25.01.2023

SIA "Latvijas Mobilais Telefons" atslēdza uzreiz (sapratu, ka ir liela pieredze),
nezināmie pakalpojumi (kas katru nedēļu sniegti) vairs pie rēķina netiek pievienoti,
bet tas ir arī viss – tikt galā ar negodīgajiem komersantiem nespēj/negrasās – turpina sadarboties,
ko var secināt pēc jauniem (identiskiem) gadījumiem paziņu vidū - ir jauni cietušie, kuriem ir izkrāpta nauda vairāku vai pāris mēnešu garumā.

A Arvis80 24.11.2022

Es lasu un brīnos par cilvēkiem, tas kantoris cik saprotu neizvēlas random numurus lai pieliktu rēķinam kādu summu, cilvēki paši kautkur ievada savu numuru un tad brīnās, ka slota istabā sāk šaut :D
Drošvien bankas kartes datus arī visur vada, ieteiktu konta pārskatu arī pārbaudīt, varbūt tur kāds arī pa centam ņem nost katru mēnesi.
Pēc kautkādas regulas vai noteikumiem konkrētajā lapā ir jābūt tarifikācijai un kā atteikties no pakalpojuma, visu vajag izlasīt arī to kas ir ar maziem burtiem vai mizīgi garā tekstā,t.sk lapas apakšā un kur tik vēl ne, ja skaidrojuma nav, vajag ziņot pašam pakalpojuma sniedzējam par to lai slēdz konkrēto pakalpojuma kodu, katrā ziņā ,ja telefona numuru nevada visur kur tikai vajag un kur nevajag, tad tādu problēmu nav.
Man jau pēc noklusējuma stāv slēgti šie pakalpojumi, ja kādu lietoju tad ielieku baltajā sarakstā konkrēto numuru

S Svaigi apkrāptā 24.11.2022

Nu, vispār jau NEKĀDAS informācijas NEBIJA, kas tie par MISTISKIEM pakalpojumiem par ko tiks iekasēts abonents (par kuru uzzināt var tik saņemot rēķinu).
Principā spēles nespēlēju, cepumiņus neapstiprinu, zem paklāja atslēgas neatstāju, kur vel plivināties ar bankas datiem, bet tas jau cits stāsts.
Pēc mob. sakaru operatora operatīvā ieteikuma (pēc kā var secināt – ne pirmā, ne pēdējā): jāatslēdz paaugstinātas maksas pakalpojumus (laipni tūlīt pat to izdarot)! Tāds sīkums – tas jau bija pēc noklusējuma, ko atzina un par ko brīnījās sakaru operatora darbinieks.

Tātad, nebrīnies, kad saņemsi rēķinu - neesat arī Jūs pasargāts! (:

V VladimirO 13.12.2022

Сегодня обнаружил, что у меня пришел слишком большой счет за телефон. Сразу скажу, что на моем договоре 4 номера (вся семья) . Проверил распечатку и обнаружил четыре снятия за услугу cdr.lv на сумму 11,56. В Лмт заблокировали 1881 и дали номер этой конторы, чтоб выяснить отношения с ними. Позвонил и узнал, что эти снятия происходят уже с сентября месяца! Сам я не замечал этого, т. К. Предыдущие месяцы были звонки за границу и повышенные счета не вызывали подозрения. В общем, услугу эту мне оператор отключил, но в дальнейшем разговоре я просто сказал, что это тупо развод лохов на деньги, т. К. Никакими услугами я не пользовался. На что оператор ответил, что, в принципе, так оно и есть!
В общем, с чем всех и поздравляю! Нас считают лохами.

N Nem 24.01.2023

Man zvanīja no policijas un uzaicināja uz iecirkni uzdot pāris jautājumus. Kas mani pārsteidza, jo mans iesniegums tika noraidīts.
Cik saprotu, tad iesniegumu ir daudz un notiek izmeklēšana.
Problēma ir tāda, ka likumdošanā ir robi. CDR esot sadarbības partneris visiem mobilo pakalpojumu piedāvātājiem, un par CDR pakalpojumiem neatbild, jo tas nav paredzēts viņu līgumos.

P piparmetra 26.01.2023

Atklājām, ka jau daudzus mēnešus vienam numuram tiek izkrāpti 6-10 eur mēnesī. Ārprāc!
Iegāju caur mansLMT un atradu, ka var šos maksas numurus tā kā nobloķēt, cerams būs izdevies un vairs rēķinā nebūs nepatīkami pārsteigumi.