www.sudzibas.lv CDR Krāpšana

CDR SIA - Krāpšana

Vēlos informēt Jūs par CDR SIA krāpniecību. Manam telefona nummuram tika nesaprotamā kārtā pieslēgts kaut kāds pakalpojums par kuru neko nezinu un pats to nēsmu darījis. Savus datus CDR SIA firmai nekad nēsmu sniedzis. Kad esmu meģinājis to apturēt ar sms STOP POLILV uz nummuru 1881 viņi to sms neņēma pretī, (nevarēja apstādināt pakalpojumu). Kad noskaidroju telefona nummuru CDR SIA kompānijai, zvanīju viņiem lai noskaidrotu situāciju, pacēla sieviete gados ar pilnu muti (pīrādziņu) un ļoti agresivu attieksmi pret klientu un teica , ka vārdu uzvārdu neteikšot, kas man jau likās aizdomīgi. Viņa neko paskaidrot man nevarēja un teica lai griežos policija, tālāka saruna mums arī nesanāca.

CDR SIA ir krāpnieki ar lielo burtu, cilvēki esiet uzmanīgi!

A aleksejs-t 08.05.2022

CDR ir krāpniecība. Manam telefona nummuram tika nesaprotamā kārtā pieslēgts kaut kāds pakalpojums par kuru neko nezinu un pats to nēsmu darījis. Savus datus CDR SIA firmai nekad nēsmu sniedzis. Krāpnieciski abonējis sporta ziņas (07.05.2022.g. 10:00) Kad sapratu, ka tā ir krāpniecība, uzreiz nosūtīju uz numuru 1881 atteikumu un saņēmu, ka viss ir apturēts. (07.05.2022.g. 10:02)
Visa korespondences informācija ir manā telefonā.
Piekluve MC pakalpojumam ir pagarinata par 7 dienam. Dostup k usluge MC byl prodlen na 7 dney. http://arabwap.co/direct/88340904-9cd40ab6

10:00

MC pakalpojums pieslegts 7 dienam. Atteikties: STOP MC uz 1881. Usluga MC podkljuchena na 7 dnej. Otkaz: STOP MC na 1881.

10:02

STOP MC
Jus esat veiksmigi atteicies no MC pakalpojuma abonesanas!

Bet šodien es saņēmu rēķinu , kur tiek parādīts uzņēmuma CDR rēķins

1. Mobilā satura pakalpojumi (mūzika, video, lietotnes u.c.) 25.04.22. 1 * 2.89
2. Mobilās saziņas pakalpojumi (CDR SIA, pakalpojuma nr. 1881) 07.04.22. 1 * 2.47
3. Tikai CDR SIA, pakalpojuma nr. 1881 01.04.22.-29.04.22. 5 * 14.46
Kopā : 19,82 EUR
Es domāju, ka viņiem tagad ir labs bizness. Cilvēki, pārbaudiet savus rēķinus.

E Eriks 15.05.2022

Manam bērnam arī 2022. gada aprīlī izkrāpti 2,97 eur!

K kikka22 10.06.2022

Arī man LMT rēķinā parādās kaut kādi mobilās saziņas pakalpojumi SIA CDR. Kā no tā var tikt vaļā? Padalieties lūdzu ar pieredzi! HELP

V Vilnis Smilga 04.07.2022

Visi mēģinājumi vērsties tiesībsargājošās institūcijās neko nemaina!
Elementāri bez klienta akcepta cdr.lv patvarīgi noņem no klienta tele.nr. konta naudas summu.Katrreiz maskējas zem cita pasūtījuma(it kā sniedzēja) nosaukuma,kuri visi izrādās ir galvenā kantora cdr.lv apakšuzņēmēji.Ko grib to dara un māc aizdomas ka iespējams PTAC ir slēptie labuma guvēji...jo ar šo cdr.lv netiek(nevēlas)tikt galā jau gadiem ilgi.
Izskatās pēc organizētas bandas.
Jaunākais ... liekas ir izveidots jauns kantoris zem cita nosaukuma...lai turpinātu iesākto krāpniecības shēmu...un visi atkal klusē un māc bažas ka neko nav darījuši un nedarīs lai likvidētu šo monstru( piesegto)