Veikals „CCC” T/C „ALFA” - Preces kvalitāte

Gan attieksme, gan kvalitāte ir drausmīga.
Sieva iegādājās rudens zābaciņus (20 Ls) Alfas CCC veikalā. Pēc apmēram divām nedēļām zābaku purngalā, augšpusē bija izplīsusi odere, apavi sāka plēst zeķes. Atbilde no veikala vadītājas:
"Uzrādītie prasījuma pieteikumā apavu bojājumi – apavu purnā bojāta odere ir radušies valkāšanas laikā mehāniskas iedarbības un nodiluma rezultātā un nav klasificējami kā ražošanas brāķis.
Ja Jūs nepiekrītat mūsu viedoklim, tad lai izdarītu secinājumus par apavu kvalitāti, ir iespēja veikt ekspertīzi. Ekspertīze ilgst no vienas līdz četrām nedēļām un izdevumi sastāda no 20 līdz 30 Ls ieskaitot PVN."
Tātad viņi uzskata, ka viņu produkcijai ir normāla situācija, kad tā novalkājas pāris nedēļu laikā.
Mūsu ģimene jau ir nolēmusi iet šiem veikaliem ar lielu līkumu, tāpat aicinām neiepirkties "CCC" veikalos nevienu, kam kaut nedaudz rūp preces kvalitāte.

D Dinella 28.10.2013

Es kaut kad nesen tikai pamanīju šo veikalu, jo īsti Alfa nav pa ceļam. Tomēr jau ar pirmo reizi, ieejot tajā veikalā sapratu, ka par kvalitāti var aizmirst, ņemot vērā to cik lēti ir šie apavi, tapēc mani neizbrīna, ka viņi ir izjukuši.

I incisjasis 30.10.2013

Nopirku puikam kedas pa 17 lati, pēc mēneša atlīmējās zole, naudu neatgriež maznozīmīgs defekts.Efekts tāds ka patstāvīgi nesīšu līmēt zoli un par fizkultūru aizmirstam.

E entoni87 13.12.2013

Es gan pieteicu ekspertizi, samaksaju 30 ls...gala rezultats...atmaksaja gan naudu par ekspertizi, gan par apaviem! ir verts cinites!!!

S sendija21 25.03.2014

Man tieši tagad ir dilemma, cīnīties vai atmest ar roku.Parasti atmetu ar roku, bet šoreiz dusmas. Nopirkām meitai zābakus, pēc mēneša saplīsa rāvējslēdzējs un aizmugurē izira vīle.Nesām atpakaļ, tomēr 21 Ls arī nauda.Un ja apavi mēneša laikā nelietojami, tad ir ko padomāt.Piekritām uz labošanu.(Sakās ziemas sezona, valkājām siltos ziemas zābakus.)Tagad pavasarī, prasās pēc plānākiem apaviem.Vilkām ārā.Nu ko lai saka, otrajā vilkšanas reizē, rāvējslēdzējs atkal pušu.Atkal nesu uz veikalu.Pilnīgi biju pārliecināta, ka atdos naudu vai citus apavus.Kā normālā veikalā arī būtu.Bet nekā, esot maznozīmīgs defekts.Man smiekli nāk.Bērns nevar ar tādiem zābakiem pastaigāt.Un tas saucās maznozīmīgs defekts???????Viņi atkal piedāvā labot, bet es vairs negribu.Sanāk, ka viņu veiktais remonts arī nekvalitatīvs?Vai tomēr kāds ražošanas brāķis, tomēr??????Ja jau atkal, tikko iešūts rāvējslēdzējs saplīst tajā pašā vietā.