www.sudzibas.lv CCC Apavu Veikals Nelaipnas pardevejas

CCC - Nelaipnas pardevejas

Vakar 31.marta vēlējos iegādāties jaunus apavus. Ka apavu iegādes veikalu izvēlējos tirdzniecības centra Alfā apavu veikalu CCC. Kur saskaras ar ļoti ne laipnu apkalpošanu. Pašai bija jāmeklē savs izmērs kad paprasiju vai mans izmērs nevar būt kāda cita veikala pārdevēja aizgāja paskatīties, bet pateica ka nezinot. Neiesaku apmeklēt šo veikalu kvalitāte arī tāda apšaubāma.

D

N Navaruizdomatniku 01.04.2013

Vakar vajadzēja olas dauzīt un šūpolēs šūpoties, nevis pa veikaliem vazāties.

B bridinajums 02.04.2013

Kvalitāte ne tikai apšaubāma, bet tāda ir arī realitāte, tur tirgo nekvalitatīvus apavus, ja precīzāk - ziemas zābakus, kuri paredzēti valkāšanai vasarā, jo tad nav mitrums un sāls, tāda nu ir šī veikala politika, taču pirms pērk apavus par to nebrīdina, ka nedrīkst lietot mitrumā, tad tie atlīmēsies :D Un vēl varu piebilst, ka arī kopšanas līdzekļi tur ir tieši tādas pašas kvalitātes kā apavi, jo tos pirku kopā, bet diemžēl jāsaka, ka abu produktu kvalitāte ir zem katras kritikas!

Z zuze1973 02.04.2013

Ļoti interesanti ka daudzos veikalos ir novērota nelaipna apkalpošana. Šodien biju Origo šajā pašā veikalā un pārdevējas arī bija neatsaucigas un darīja savus darbus nepievēršot klientiem vērību.

G Gubia 03.04.2013

Nepiekrītu apgalvojumam ka Alfā ir nelaipnas pardevejas. Nesen iegādājos sev un bērnam kurpes man apkalpoja ļoti jauka meitene zeļ ka ne ievēroju viņas vārdu ar gaisiem matiem un brillēm. Pie kases atkal bija cita meitene ar nepaskatijos vārdu, bet atceros bija gari tumši mati kura man pastāstīja ka ir jākopj apavi pareizi un pastāstīja par kopšanas līdzekļiem. Beigas man novēlēja jauku dienu. Ta ka ir dažāda pieredze. Ja Tu pats ej veikala ar negatīvu attieksmi tad neko jauku nevari gaidīt no apkārtējiem.

U uzzy 03.04.2013

piekrītu tam, ka liela nozīme ir pašu attieksmei. Ja laipni pajautā, tad vienmēr arī pārdevējs pāriet uz laipnu toni (lai arī var redzēt, ka noskaņojums ir zemē). Padomājiet vienu lietu, kāpēc ir grupa cilvēku, kas praktiski 99% gadījumu nekad nesastopas ar negatīvu apkalpošanu vai attieksmi vai problēmām.
Bet ir grupa cilvēku, kas bezmaz vai katru dienu sastopas ar negatīviem pārdevējiem, problēmām utt.

Atbilde ir pavisam vienkārša - problēma ir jūsos pašos! Tāpēc, ka nemākat vispār normāli komunicēt. Un uzskatāt pārdevējus vienmēr par cilvēkiem, kas ir no zemākas kastas, vai vienmēr grib apčakarēt Jūs. Nu tad arī saņemta pretī, esat to pelnījuši. Kā Jūs, tā pret Jums. Viss ir pareizi un taisnīgi.