www.sudzibas.lv CCC Apavu Veikals Brāķis, naudu neatgriež

CCC Baltija - Brāķis, naudu neatgriež

Pirmās skolas dienas prieku sabojā veikalā ccc baltija iegādāti apavi, kuri izjūk tās pašas dienas pēcpusdienā. Griežoties veikalā ar pretenziju, tiek piekodināts, ka apavi nepieciešami nekavējoties, jo nākamajā rītā skolniekam jāiet uz skolu. Tā kā veikals nepiekrita atmaksāt iztērēto summu par acīmredzamu brāķi, protams, bērnam tika iegādāti citi apavi, lai nākamajā dienā var doties uz skolu. Pēc 2 nedēļām veikals atbild, ka apavus var salabot, un ka summu par brāķi neatgriezīs, ja kaut kas nepatīkot, lai vēršoties patērētāju tiesību aizsardzības centrā. Kur ir taisnība? Vai bērnam vajadzēja iet uz skolu basām kājām pēc ccc veikala uzskatiem? Piebildīšu, ka labotie apavi vairs nav nepieciešami, jo tika iegādāti citi. Esmu apbēdināta, ka tādi negotprātīgi tirgotāji izkrāpj naudu tirgojot brāķus, un likums ir viņu pusē. Bet ir vecāki, kuri nevar atļauties nopirkt vairākus apavu pārus, ko darīt viņiem? Vai ccc veikala dēļ neapmeklēt skolu?

K

Kolta 20.09.2018

Skumji, ka bērnam ir tikai viens apavu pāris.

T tanteaņa 20.09.2018

Blondā zoss

Kolta 21.09.2018

Lūdzu pamatojumu!

Zoss pamatojums, ja nemaldos, ir pleznas.

donna b 20.09.2018

Veikala galvenais ir naudu nopelnit. Tagad likums ir tads, ka var piedavat remontu, bet naudu atpakal - ne. Tapec jagriezas PTAC ja gribi. Bet veikalam tiesam pie vienas vietas ko tavs berns vilks uz kajam. PS: labak sportdirect nopirkt krosenes un staigas pusgadu bez problemam. Visi musu CCC, NSKing, Euroskor utt tirgo kartona sudus un knapi kad varesi dabut naudu atpakal.