www.sudzibas.lv CCC Apavu Veikals Attieksme pret darbiniekiem

CCC Baltija - Attieksme pret darbiniekiem

Totāla izmantošana! Strādāju firmā jau pus otru gadu, tagad ir situācija, ka vairs nevaru strādāt pēc slīdošā grafika un uzrakstīju atlūgumu. Izpilddirektore piedāvāja darbu ofisā, tieši ar tādu grafiku kāds man ir vajadzīgs, es piekritu. Tieši ap to laiku, uz nedēļu pie mums bija ieradusies lielā pārbaude no polijas, kurai vajadzēja veikt vizīti visos CCC Baltija veikalos, man palūdza vai varu izpalīdzēt kā tulks, protams piekritu, strādāju 7 dienas pēc kārtas bez brīvdienām, pacietos, jo pēc tā man iedeva atvaļinājumu uz nedēļu. Un tad še tev! Pēdējā atvaļinājuma dienā man piezvana izpilddirektore un paziņo, ka viņiem neviens vairs neesot vajadzīgs! Pēkšņs rīkojums no augstāk stāvošajiem šefiem! Vienkārši tiku izmantota un ir iztērēts mans laiks, nauda un pazaudētas jau vairākas labas vietas kur man piedāvāja darbu! Nesākšu runāt par to, kas notiek veikalos.. mērs ir pilns. Cūcība un cilvēku maldināšana!

K KR 26.07.2016

Nu nezinu gan strādāju gandrīz divus gadus CCC, lieliska darba vieta, jā ofiss fu, fu, bet kur tā tirdzniecībā nav? Kolektīvs un algas labas priekš šī darba :)

M MissKlavina 26.07.2016

Nu, varbūt kādam tas šķiet normāli, runa jau iet tieši par konkrētu gadījumu nevis par kolektīvu vai algu.