www.sudzibas.lv CCC Apavu Veikals Zemas kvalitātes apavi

CCC Apavu Veikals - Zemas kvalitātes apavi

Iegādājos vasaras kurpes.Pagāja dažas nedēļas un purngalos sāka līmēties zoles un atplīst siksniņa.aiznesu atpakaļ uz veikalu,jo pērkot tiku laipni informēta ka apaviem ir garantija.Aizpildīju pieteikuma veidlapu ka man ir pretenzijas pret apaviem un vēlos iegādāties citus apavus.Veikalā informēja ka 10 darbadienu laikā sniegs atbildi.Biju nepatīkami pārsteigta saņemot atbildi,ka bojājumi nav ražošanas defekts bet radies mehāniskas valkāšanas rezultātā.Tad jau sanāk ,ja nopērc šajā veikalā apavus tad jātur skapī nevis jāvalkā.Savādāk pats esi vainīgs ja ar tiem staigā,nevis tas ka apaviem ir zema kvalitāte.

N Navei 29.10.2014

Jūs varat pati nest apavus uz ekspertīzi uz kādu no PTAC mājas lapā norādītajām vietām. Par ekspertīzi sākumā jāsamaksā pašam. Ja tā nav Jūsu vaina, tad naudu pēc tam atprasāt no veikala.