www.sudzibas.lv CCC Apavu Veikals Pilnīgi jaunas preces nepieņemšana

CCC Apavu Veikals - Pilnīgi jaunas preces nepieņemšana

Nopirkām čemodānu alfas CCC kurpju veikalā. Tajā pašā vakarā sapratām, ka čemodāna ritentiņi ir sliktas kvalitātes, kā arī atradām daudz labākas kvalitātes čemodānu par to pašu cenu, bet citā veikalā. Gribējām burtiski pēc dažām stundām iegādāto čemodānu atgriezt, bet to nepieņēma, jo tas esot kurpju veikals, kur preci nepieņem atpakaļ, lai gan pavisam skaidrs, ka prece 1) nebija kurpes, kas nēsātas 2) nebija lietota. Arī pārdevējas attieksme mūst tajā pašā vakarā vēlreiz ieraugot bija ļoti nicinoša un nebūt ne laipna.

17.01.2020

A Anna 17.01.2020

G Galdnieka Dēls 17.01.2020

N Noboby 17.01.2020

A Anna 17.01.2020

Galīgi neiet runa par kapeikam, jo 1) cemodani bija viena cenā 2) gāja runa par riteņu kvalitāti. Kad iemācīsities lasīt, tad arī lūdzu komentējiet savu atieksmi par to, cik naidīgiem cilvēkiem jābūt, jo es varu saderēt, ka Jums arī manā situācijā pārdevējas attieksme nebūt nepatiktu.

Kādu attieksmi Jūs, Anna sagaidījāt no pārdevējām, kad atnesāt atpakaļ nopirktu preci, bez defektiem, par kuras kvalitāti Jums bija iespēja pārliecināties uz vietas veikalā? Kapeikpis**ja un pie tam nekaunīga! Ierauga citā veikalā labāku čemodānu un pēkšņi riteņiem kvalitāte pasliktinās! Veikalā, bija OK, bet tad pēkšņi runa sāk kaut kur iet ("gāja runa par riteņu kvalitāti") Varbūt jums arī vajadzētu kaut kur iet?

Joe Rogans👽 18.01.2020

Tāpēc jādomā ar galvu, kad kaut ko pērc.

S stonedparanoia 18.01.2020

Veikalam ir tiesības pieņemt/nepieņemt preci atpakaļ. Turklāt čemodānu varēja iztestēt arī veikalā un secināt, ka ar ritentiņiem ir problēma un par to paziņot veikala vadītajam vai personālam, kas tobrīd atrodas tirdzniecības zālē. Nav jāķer katrs, kas pagadās. Varējāt izstaigāt 3 veikalus un izdarīt secinājumus, kurš čemodāns Jums labāk tīk.