www.sudzibas.lv CCC Apavu Veikals Negodīgas akcijas

CCC Apavu Veikals - Negodīgas akcijas

Bijām ļoti nepatīkami pārsteigti par šobrīd izvietotajiem reklāmas plakātiem apavu veikalā ccc. Izvēlējāmies bērnam apavus no plaukta, virs kura ir izvietoti koši, sarkani plakāti ar informāciju, ka apaviem ir 50% atlaide. Pie kases, protams šī atlaide netika piemērota, darbiniece paskaidrojot, ka vajadzēja meklēt īpašas kastītes uz kurām vēl ir mazas uzlīmītes ar akcijas informāciju. Jautājām, kādēļ klienti tiek maldināti, jo skaidri un gaišu uz plaukta ir redzama liela atlaides zīme, kur nepārprotami var saprast, ka atlaide attiecās uz visiem apaviem šajā plauktā. Pārdevēja nokautrējusies atbildēja, mums tā lika darīt. Es uzskatu, ka tā ir krāpšana un negodīga klientu maldināšan!

K