www.sudzibas.lv CCC Apavu Veikals Ļoti slikts serviss, veikala darbiniecēm neinteresē, kādu ienākumu nesīs darba devējam.

CCC Apavu Veikals - Ļoti slikts serviss, veikala darbiniecēm neinteresē, kādu ienākumu nesīs darba devējam.

Šodien ar meitu iepirkos CCC Baltija veikalā SOLO centrā. Veikalā pavadījām veselu stumdu. Neviens no pārdevējiem nepievērsa nekādu uzmanību. Stāvēja visas trīs pie kases un pļāpāja. Meita nevarēja ilgi izvēlēties, kādus apavus ņems. Pašas gājām pie plauktiem, meklējām nepieciešamos izmērus, kad palūdzu palīdzēt un aizrādīju, tādas sejas izteiksmes sen neredzēju. padomju laikos apmēram tā bija. Veikalā jau iepirkos 5 reizes, divās reizēs meitenes palīdzēja, laikam cita maiņa bija, bet pēdējās trīs strādāja tās pašas, kuras šodien. Apavi nav lēti, bet Serviss atgādina padomijas laikus.

E Ethennal 20.06.2016

"Ccc" ir lēti apavi, un, ja rokas aug no pareizās vietas, tad pati vari pareizo izmēru no plauktiņa izvilkt. Maģiski vienmēr to esmu darījusi pati.

Vispār jau smagi dīvains teksts, tā arī nesapratu, sūdzība ir par to ka Maija nav spējīga patstāvīgi iepirkties, jeb par to, ka aizrādi par savu bezpalīdzību pārdevējām?

A AGr 21.06.2016

Vai par to, ka pat lēto apavu veikals ir par dārgu.

lilijashneidere 27.06.2016

В любом случае продавец обязан помочь покупателю, ответить на его вопросы, подобрать размер и тд. В этом и заключаются обязанности продавца. В любой стране продавец ответит, поможет, почему у нас это вызывает удивление?