CCC Apavu Veikals - Kvalitāte

Labdien!T/C " Alfa" veikalā " CCC" iegādājos brūnas ādas kurpes, pēc nedēļas valkāšanas kurpes bija šausmīgi noskrāpējušās un vietām atplīsusi āda, protams ka mehāniska iedarbība. Parasti izvēlos ādas apavus, bet šādi man gadās pirmo reizi, ādas apstrāde Lasocki apaviem ir zem katras kritikas, tik viegli parādās skrāpējumi un katrs asāks stūrītis atstāj pēdas apavos, galīgi netipiski ĀDAS apaviem, kuriem jābūt izturīgiem, pret šāda veida mehānisku iedarbību. Šajā veikalā iepirkos pēdējo reizi, jo veikala vadītājas attieksme ar nav tā spožāka. Sagatavojot atbildi uz prasībās pieteikumu, vadās pēc mutiskas konsultācijas ar apavu meistaru un nevis pēc eksperta rakstiska atzinuma. Tikpat labi es ar varētu būt eksperts. Ieraugu saskrāpēts, nu skaidrs pats vainīgs nav kur brist, jo šīs jau ir balles kurpes paredzētas tikai stāvēšanai uz vietas, jo savādāk saskrāpēsi.Man nebūs kauns velkat saskrāpētus un noplukušus apavus, tā būs ļoti laba antireklāma LASOCKI un CCC.Ar cieņuKASPARS

B

donna b 01.05.2015

Apavi tur tiesam ir divaini... It ka pec izskata glauni un modelu daudz, bet nenormali neertas un atri nonesajas. Ieperkos tur 3 reizes, tikai bernam auduma krosenes bija ok, bet sandales un kurpes davinaju miskastei pec 2 menesiem :(