www.sudzibas.lv CCC Apavu Veikals Briesmīga apkalpošana

CCC Apavu Veikals - Briesmīga apkalpošana

Dominas CCC, ātri iegāju un uzreiz iekrita acīs īstās botas, bija arī īstais izmērs. Savācu kasti un dodos uz kasi. Pusceļā viena no darbiniecēm mani pārtver jautājot vai pirkšu apavus, atbildu, apstiprinoši. Viņa bez ceremonijām izgrābj kasti man no rokas un saka, ka aiznesīs līdz kasei. Pieņemu, ka viņu alga ir atkarīga no nopārdotā un ja viņa ir tā kas mani līdz kasei aizved, tad viņai tiek kāds procents, bet izturējās šī pusmūžā esošā dāma vienkārši briesmīgi grābjot kaut ko ar varu no rokām. Šausmas, ne apkalpošana, Ir cilvēki kam ir nepieciešams īstais izmērs vai kāds ieteikums, tiem, tad lai arī palīdz. Intravertiem, kā man, zūd jebkāda vēlme apmeklēt šādus veikalus, kur pat pārdevēji ir bez manierēm.

12.04.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (8)

Pārdеvējs© 13.04.2019

Nevis intravertiem, bet autistiem

Par šādām lietām nejoko!

Pārdеvējs© 13.04.2019

Ja cilvēks dēļ tāda nieka publicē sūdzību, tas vairs nav smieklīgi

R RXX 13.04.2019

Īsti nav skaidrs, kādas ceremonijas pārdevējai bija jāuzsāk. Un kā vina varēja zināt, ka Jūs esat intraverts, ja vien Jums tas nav uztetovēts uz pieres? Un ja Jums tiešām ir tik liela trauksme, apavus ētri un bez traumām var nopirkt arī internetā.

Es pieņemu, ka cilvēkam nevajadzēja darbinieces palīdzību, lai aiznestu kasti līdz kasierei, viņa par savu piemaksu domājot vienkārši, acīmredzami, izturējās pārāk agresīvi grābjot klientam no rokām kurpju kasti, kuru klients pats varēja aiznest atlikušo gabaliņu līdz kasei, kur gaidīja kasiere. Ko tieši jūs nesapratāt nav skaidrs man! Tas ir briesmīgs serviss un skaidrs, ka ir sūdzība.

K K.K. 14.04.2020

Lietotāja ar niku RXX ir infantīla, vienkārši ignorējiet viņu

L Leo777 14.04.2019

Tipiska latviešu histēriķe. Dzīvē kaut kas neiet un tāpēc izgāž savu žulti pār pārdevējiem, kuri dara savu darbu. Neviens neliek iepirkties veikalos. Priekš tādiem alus cilvēkiem kā Tu ir izdomāts internets. Sēdi mājās savā datorā un nebojā, lūdzu, gaisu tirdzniecības centros, esot intravertam, nevienam Tavs saskābušais ģīmis un nelaipnība nav bauda. Esmu bijusi gan šajā, gan citos CCC, nevienai no viņām nejūtu, ka interesētu kāds procents. Mierīgi darbojas un neuzbāžas!

T TavaMamma 15.04.2019

Nu bet priecājies. Tu saņēmi luksusa klases apkalpošanu. Pārdevēja ne tikai painteresējās par to vai pirksi apavus , vai varbūt var vēl kā palīdzēt , bet arī aiznesa apavus līdz kasei. Lai Tev savas intravertās rokas nav jāpiepūlē.

P.S. Priekš intravertiem ir izdomāti onlne veikali.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes