www.sudzibas.lv Carsound.lv Krāpnieki - dārgā un dranķīgā signalizācija

Carsound.lv - Krāpnieki - dārgā un dranķīgā signalizācija

Vēlētos pabrīdināt visus patērētājus! Nekādā gadījumā neizmantojat carsound.lv pakalpojumus. Man mašīnā vajadzējā ielikt jaunu signalizāciju un imobilaizeru. Respektīvi - nomainīt veco drošības sistēmu. Pirmkārt, izņemot ārā veco signalizāciju, tika izņemts arī slepenais slēdzis, kuru es gan neprasīju izņemt. Tika ielikta jaunā signalizācija par 99 latiem, kas ir pat ļoti liela nauda priekš signalizācijas. Man ātri vien parādīja kā ar to rīkoties, iedeva kaut kādas izziņas ko atrādīt kasko un viss - pat čeku neiedeva. Ieliekot imobilaizeru par 70 latiem man pateica, lai turu to savā somiņā, ka tā būšot visērtāk. Tajā pat dienā atklāju, ka signalizāciju var atslēgt tikai, ja esmu pilnīgi piegājusi pie mašīnas, par ko mani nebrīdināja un signalizāciju nevar atslēgt ar pirmo mēģinājuma reizi. Šī atslēgšanas poga ir jāspiež vismaz 7-8 reizes, lai signalizācija atslēgtos. Pietam, šī dārgā un dranķīgā signalizācija pat nebrīdina, ja ir palikušas vaļā automašīnas durvis, bet man tas bija primārais, jo bērns bieži vien aiz sevis neaiztaisa durvis. Kad jautāju vai tā ir jābūt, man vienkārši atbildēja nē, ka tā nav jābūt. Par imobilaizeru - paļāvos uz to, ka man teica, ka to var turēt somiņā. Nākamajā dienā braucot pa lielo šoseju divas reizes auto noslāpa, jo imobilaizers kaut ko nesaprata. Kad par šo lietu jautāju tā iebūvētājam, viņš vieglprātīgi atbildēja, ka šo imobilaizeru nevar turēt somiņā, jo tur arī ir mobilais telefons. Vienkārši kolosāli - tagad mana dzīve ir pavisam sarežģīta. Pēc dažām dienām aizbraucu atpakaļ un teicu, lai kaut ko dara lietas labā un tad man atbildēja, ka ražotājs neko labāku nav paredzējis un ka šī nepilnības skaitās "kruti". Teicu, ka neesmu apmierināta ar padarīto un man apsolīja, ka pēc nedēļas tikšot piegādātas jaunas šādas signalizācijas un ka pārbaudīsim tās, varbūt pati pults man ir bojāta un ka elektriķis esot izdomājis jaunu sistēmu kā visu uzlabot. Tas viss bija tieši pirms mēneša un līdz šim brīdim neesmu saņēmusi nevienu telefona zvanu ar uzaicinājumu pārbaudīt pulti un veikt uzlabojumus. Šīs signalizācijas sludinājums joprojām ir atrodams ss.lv, bet lūdzu visiem potenciālajiem šīs firmas klientiem ievērot šo numuru un nekādā gadījumā neizmest lieku naudu par neko. 26959620 Šiem krāpniekiem pašiem nav skaidrs ko kura signalizācija dara un kā tā ir pareizi jāievieto mašīnā. Elektriķis pat latviski nevienu vārdu nespēj pateikt.

J juris 31.08.2009

Negaidi, kad viņi zvanīs, ar tādu attieksmi visticamāk viņi paši nepiezvanīs, būs vien pašai jāzvana un jābrauc.Vispār carsound arī man līdz šim nelikās nopietns kantoris, jebkurā gadījumā attieksmi viņiem derētu uzlabot.

A Andrejs 02.09.2009

A tāda opcija kā sūdīga signalizācija nevienam prātā neienāca. Es Carsoundā ieliku signalizāciju pa 140 Ls Eaglemaster 7000 ar peidžeri un man nav bijušas nekādas problēmas. Var jau arī pa 10 Ls parasto tauri ielikt un pēc tam blamēt meistaru kurš pat nemak izdarīt tā lai signalizācija pa 10 Ls arī būtu comfort f-ja.