www.sudzibas.lv BVK Kursa darbi

BVK - Kursa darbi

Labdien. Gribēju iet mācīties BVK, bet pēc draudzenes stāstītā nezinu ko darīt(viņa pabeidza pirms pusgada). Viss esot sācies ar gala darba aizstāvēšanu. Aizrādījumi par darbu izteikti nicīgā tonī pārējo studentu klātbūtnē. Pārmests, ka nejautā ja nesaprot, bet kad pajautājusi - atbildēts vai tad pati neko nesaprot. Varbūt tie, kas tur mācījušies varētu dalīties pieredzē, lai varu izlemt.

I

S skudruks 12.03.2012

Paldies, palasījos un padomāju. Man vajag tikai nopirkt diplomu zināšanas nav vajadzīgas nemaz. Tad cik es saprotu, tad droši varu doties uz BVK un diploms mangarantēts, ja maksāju? Gaidu atsauksmes.

B bvkabsolvente 13.06.2014

Es pati šogad absolvēju BVK un esmu ļoti apmierināta ar studijām. Man tiešām ir tāda sajūta, ka cilvēki kuri raksta negatīvas atsauksmes ir slikti aizstāvējuši kvalifikācijas darbu un tagad zākā koledžu. Ja cilvēki sūdzas, ka var izmantot grāmatas ieskaitēs, bet viņi to negrib darīt, tad kāpēc jūs viņas izmantojat? Kopumā ar studiju kvalitāti esmu tiešām apmierināta + BVK atrodas pašā centrā, tāpēc reizēs, kad vajadzēja doties tur, man bija ļoti ērti.

L limerika 15.07.2015

Sveiki visiem! Šogad vasarā absolvēju BVK! Tā kā pateicības vietnes nav tik populāras kā šādas, tad vēlreiz vēlos izteikt pateicību visam studiju atbalsta centram un lektoriem. Izlaidums bija organizēts uz desmit ballēm - svinīgi un tā, kad nebija par garu. Paldies arī direktorei Ilzei Beļinskai. Bija patīkami ka izlaidumā mūs pagodināja ari koledžas dibinātājs Jānis Stabiņš, kurš mums lasīja interesantas lekcijas Dublinā. Lai BVK turpina darīt labus darbus un gaidam bakalaura līmeni!!!

S sanita 17.08.2016

Esmu studējusi šeit, BVK, un neko sliktu nevaru pateikt. Meitenes no Studiju atbalsta centra ir fantastiski cilvēki, laipni, pretimnākoši, izvelkt un piespiež darīt, ja uznāk slinkums. Jā, iespējams dažs vārds tika pateikts skarbāgā tonī, bet tikai tāpēc, ka paši studenti galīgi izlaidās un iedomājās sevi par pasaules nabām - tipa, ja maksāju, tad daru kā gribu. Bet nē, izrādījās, ka te ir jāmācās :)

S StudenteB 26.02.2017

Jā, tik tiešām esmu uzsākusi mācības šajā koledžā, man ir otrais semestris, un es mācos tālmācībā. Liekot ieskaites caur internetu, praktiski katru reizi ar ieskaitēm ir tehniskas problēmas. Vai tiešām tur nestrādā cilvēki ar dokumenta sastādīšanu? Ir briesmīgi, ja ir dota ieskaitei 1h 15min, bet no šī laika puse ir jāatvēl, lai kautkā varētu ierakstīt tekstu. Ziniet svētdiena ir mana vienīgā brīvdiena, bet pildot šīs ieskaites, kuras nav normāli noformētas, sabojāju brīvdienu sev. Iestādē tak mācās pieauguši cilvēki, kam brīvais laiks mūsdienās ir ļoti dārgs.

A Aldis 04.02.2019

Nepiekritīšu teiktajam!Neesmu redzējis labāku attieksmi,izpalīdzību no koledžas puses kā šajā koledžā.Lielākā daļa pasniedzēju ir ļoti aizņemti, jo protams bez koledžas ir arī cits ko darīt,taču neskatoties uz to atrod laiku.Tas jau atkarīgs no cilvēka vai vēlas mācīties vai nē.Koledža ir ļoti laba un grāmatas ir labas, kuras ir pieejamas arī elektroniskajā variantā.Lielākā daļa jau vēlas , lai par skaistām acīm liek atzīmes.

K Kristīne 30.03.2022

Šobrīd esmu 2.kursa studente BVK. Es absolūti neko sliktu nevaru pateikt. Šī ir tālmācības koledža, ir jāsaprot, ka nevienam neko ar karotīti mutē nebāzīs. Attieksme kā pret pieaugušiem cilvēkiem. Bērnu dārzu rada tikai tie, kas grāmatu rokās nav paņēmuši, un kavē grafiku termiņus.