www.sudzibas.lv BVK Kursa darbi

BVK - Kursa darbi

Labdien. Gribēju iet mācīties BVK, bet pēc draudzenes stāstītā nezinu ko darīt(viņa pabeidza pirms pusgada). Viss esot sācies ar gala darba aizstāvēšanu. Aizrādījumi par darbu izteikti nicīgā tonī pārējo studentu klātbūtnē. Pārmests, ka nejautā ja nesaprot, bet kad pajautājusi - atbildēts vai tad pati neko nesaprot. Varbūt tie, kas tur mācījušies varētu dalīties pieredzē, lai varu izlemt.

I

T toony 06.01.2009

Es domāju, ka nicinoša attieksme nav iemesls lai neizvēlētos kādu mācību iestādi. Domāju, ka svarīgāk būtu noskaidrot apmācības līmeni šajā iestādē.

K Katrīne 06.01.2009

Līmenis ir šāds - "dabūt diplomu". Ne jau apgūt zināšanas. Viss protams ir atkarīgs no paša cilvēka - ir pieejamas mācību grāmatas, konsultācijas ar pedagogiem, bet vai tu to mācīsi ir atkarīgs no tevis. Atzīmes eksāmenos un ieskaitēs dabūsi jebkurā gadījumā, neatkarīgi no tā zini priekšmetu vai nē.. Naudu taču samaksāji :)
Bet par to sūdzību.. Tā jau visur notiek :) Visur pasniedzēji ir nervozi :)

Z Zita 07.01.2009

Man patiesi žēl šo kaucēju. Skola ir laba, par ļoti laba. Domāta tiem, kas grib mācīties, nevis plāna galdiņa urbējiem. Es te mācos un esmu ar visu apmierināta. par nicinošo attieksmi ir blefs. Laikam pašai bijušajai studentei bija šāda nicinoša attieksme...

G ggggg 07.01.2009

skola laba;-) man tikai ne īpaši labas atsauksmes par Psiholoģiskajiem treniņiem uz kuriem pasniedzēji ieradās absolūti nesagatavojušies, samērā augstprātīgi un ar nicinošu attieksmi, bet tā kā tagad tie treniņi ir beigušies tad varu uz elpot:-) kopumā BVK ir laba+ tevi pēc studijas beigām paņems 3'-jā kursā RPIVA vai RTU...

Z Zita 08.01.2009

Es domāju, ka nav prātīgi informāciju par skolu meklēt portālā "Sūdzības". Izskatās, ka sūdzmane vienkārši šogad ir aizstāvējusi darbu, turklat slikti, tāpēc izlej savu žulti... Es jau vienreiz esmu beigusi šo skolu un mācos atkal. Labāku attieksmi pret studentiem es neesmu redzējusi nekur... Jādomā pozitīvi un jāmācās, nevis jāizlej netīrumi uz skolu, kura prasa no tevis zināšaas.
Bet, ja patiešām esi duraks, tad vienreiz ir jāpienāk brīdim, kad tev to pasaka publiski...

K Katrīne 08.01.2009

Atvainojiet! Rakstīt ieskaites un eksāmenus, kur ir ATĻAUTS izmantot visu mācību literatūru un konspektus - tās nozīme LABA skola?! Tā ir naudas skola. Ne jau tiem, kas grib mācīties un iegūt jaunas zināšanas, bet kam vajag dabūt diplomu. Tās nav mācības - atnāc uz skolu, saņem ieskaites lapu un raksti no grāmatas. Labas skolas tās ir skolas, kur vismaz ir normālas ieskaites un normāli eksāmeni. Sesijas galu galā. Lūk, kādi speciālisti strādā pie mums - noraksta visu no grāmatas studiju laikā un darbā vispār neko nezin un nevar pielietot..
Tālmācība ir tālmācība, bet arī citās skolās ir neklātienes nodaļas, ne jau pirmie...

K Kiaspars 08.01.2009

Tieši manas domas! Studentus tur ļoti izsmej. Interesanti, par ko naudu maksā tiem lektoriem?

E emīls 08.01.2009

Konkrēti par šo skolu nevaru komentēt, neesmu tur mācijies. Bet vispār mācībās esmu saskāries ar subjektīvu vērtējumu no pasniedzēju puses.

L Līga 21.01.2009

BVK ir skola, kura domāta cilvēkiem, kuriem jau ir zināšanas par kursa tēmu un kuri pietiekoši pieauguši, lai spētu paši lasīt un iemācīties, nevis gaidīt no pasniedzējiem, ka visu ieliks ar karotīti mutē. Protams - maksā! Bet maksā arī citās augstskolās! Es mācos šai skolā un pati saprotu, ka tas ir vajadzīgs MAN, nevis maniem vecākiem vai pasniedzējiem, tāpēc pati lasu grāmatas, meklēju citu literatūru un cenšos ieskaites nolikt pēc savām zināšanām. Pie tam, daudzi jautājumi ir tādi, kas grāmatā nav rakstīts, bet ir jāiedarbina sava loģiskā domāšana! Arī darbā, ja jums kaut kas ir vajadzīgs, jūs taču meklējat kaut kur informāciju! Te mācās pieauguši cilvēki!!! Domāju, piekritīsiet, ka skats, kad 50-mit gadīgs cilvēks censtos klusiņām, slepus špikot un 30-mit gadīga pasniedzēja viņam aizrādītu - gana smieklīgi!!!

A Austra 09.07.2009

Skola ir Ok. Neesmu saskārusies ar negatīvu attieksmi no skolas vadības vai pasniedzēju puses. Attieksmi mēs veidojam paši, ja iesi turot pirkstus vēdeklī un vienīgais, ko proti ir pavēles tonī uzdot jautājumus, tad kādu attieksmi sagaidīt?

I Ieva 23.09.2009

Ja gribi nopirkt diplomu, nemeklā Latgalītē, bet ej uz BVK

P pasniedzeeja 19.10.2009

es strādāju vairākās augstskolās (arī šajā). Un šī ir viena no mācību iestādēm, kur pret pasniedzējiem izturas ideāli un cenšas visādā ziņā studentus atbalstīt un korekti izturēties. Tas ir neapstrīdami.
Daudz kas atkarīgs no paša studenta. Ir studenti, kura atsūta savu kursa darbu 2 dienas pirms nodošanas un uzskata, ka pasniedzējam tas jāizlasa. Un, ja pasniedzējs nav izlasījis, tad pasniedzējs ir slikts. Nezinot lietas apstākļus, es nemāku spriest par aprakstīto situāciju, bet, sory, pārāk šerpi un neticami izklausās no tās tudentes puses.

p.s. un, piekrītu Līgai. Uzdevumi tur tiek sastādīti tādi, ka tiešas atbildes grāmatās nav.

J jancix 03.11.2009

Kādu laiciņu atpakaļ mana viena paziņa ar manu atbalstu mācijās šajā skolā. Es pats esmu mācijies un sekmīgi beidzis divas L-jas valsts augstskolas (vienu no tām klātienē), tā ka man ir zināšanas un pieredze par mācībām kārtīgās augstākās izglītības iestādēs. Attiecībā par šo skolu (par augstākās izglītības mācību iestādi nemaz nespiežas pirksti nosaukt) man radās priekšstats, ka skola ir reāla naudas kāšamā mašīna, bez tam labākās atzīmes pārsvarā, kā novēroju tika liktas skolniekiem, kuri prata saldi runāt ar pasniedzējiem, bet nevis par zināšanām. Bez tam pie kursa drbu vērtēšanas pamatā tika vērtēta formālā puse nevis saturs. Domāju tāpēc, ka pasniedzējas nespēja izprast kursa darba tēmu, neiedziļinājās, kā arī tēloja mūžīgi aizņemtās, kam sistemētiski jābrauc uz ārzemēm, jābīda projekti, bet tajā pašā laikā skolnieki tika atstāti otrā plānā.
Tāpat attiecībā par pasniedzējiem pēc novērojumiem varu minēt to, ka pasniedzēji bieži vien izturējās, ka absolūtā patiesība ir tikai viņiem tādejādi parādot, kā sakāpis galvā no teorētisko zināšanu iegaumēšanas. Radās priekštats, ka attiecībā uz sociālajām zinātnēm piemēroja eksakto zinātņi likumsakarības un noteikumus, aizmirstot, ka sociālās zinātnes nav matemātikas pamatprincips, ka 2+2=4 (varbūt 5:D).
Būtu teikt vēk daudz, bet apnika rakstīt.
P.S. Saviem bērniem neļaušu nekad mācīties šajā skolā, ja nu vienīgi paši maksās par diplomu:))

R Rada 19.11.2009

Neesmu dzirdējusi sliktus vārdus par skolu no studentiem, bet no pasniedzējiem gan …

A anda 22.01.2010

Man šķiet, ka tieši šī ir vieta, kur pret studentiem izturas kā pret cilvēkiem. Neko tamlīdzīgu neesmu dzirdējusi par augstākajām izglītības iestādēm, kur mācības var apgūt klātienē vai neklātienē, kaut arīt tur tiek maksāta liela nauda par studijām.Pati esmu tādā ieguvusi vienu augstāko izglītību un zinu ar ko var salīdzināt. Uzskatu, ka šāda sūdzība ir nepamatota- viena cilvēka subjektīvs viedoklis.
P.S. Ar psiholoģiskajiem treniņiem man laikam bija noveicies-vienkārši super. Domāju, ka tie, kas citus vaino augstprātīgā attieksmē, vajadzētu piedomāt pie savas pašapziņas celšanas...

K koldes 29.05.2010

always the same problem, why can't everyone respect each other!?!?!?

ņ ņerks 27.08.2010

Biznesa vadības koledžā nomācījos līdz kvalifikācijas darbam bez lieliem starpgadījumiem, jo, ja regulāri maksāji, tad visur saņēmi ieskaitīts. Ārprātīgi pazemojumi sākās kvalifikācijas darba rakstīšanas laikā. Man ir vairāk kā 40 gadi un tas, kas bija jāpārdzīvo no vadības attieksmes, sniedzas pāri saprāta līmenim. Desmitiem reižu tiku valkāta pa priekšaizstāvēšanās sapulcēm, Biznesa vadības koledžas komanda nepārtraukti ņirgājās, pazemoja, norādīja uz manu stulbumu utt.utt., tas notika ne tikai ar mani, bet ar cilvēkiem desmit- bezgalīgais stāsts.
Vēlāk saņēmu informāciju, ka šī augstskola pieder korupcijā notiesātā Jura Stabiņa dēlam Jānim Stabiņam. Jānis Stabiņš nevarētu būt ļoti kompetents izglītības jomā, varbūt tāpēc tik ļoti pieklibo tur visa tā padarīšana.

S studente 29.11.2010

Atbilde ņerkam. Par Tevi liecina jau tavs niks. Pa priekšaizstāvēšanās komisijām "valkā" patiešām tikai tādus, kā Tu pati sevi nosauci. Vai esi iedomājusies pasniedzējus, kam jāstrādā ar tādiem kā Tu, kas darbu nav spējīgs pats uzrakstīt, paņem gatavu plaģiātu un tad vēl vēkšķ, ja aizrāda. Tava ideja ir - es samaksāju, tāpēc man pienākas pozitīva atzīme. Nekā! Tie cilvēki, kuri darba rakstīšanā iegulda darbu, arī saņem pozitīvu vērtējumu. Bet tādi vēmēji kā Tu neko citu savā dzīvē arī nezina, kā meklēt bērnu grēkus līdz septītajam augumam (kam kas pieder/ nepieder utt.). Ka tikai tavus grēkus nepameklē arī taviem bērniem... No visas sirds novēlu. Kaut gan kāpēc bērnam jācieš vienas stulbas mātītes dēļ.

F ferrara 24.02.2011

vai tikai studente, kas iesniegusi komentāru 29.11.2010., nebūs kāda no koledžas darbiniecēm? kā var atļauties šādi publiski nozākāt svešu cilvēku?

I Ieva 11.11.2011

ie, kas taisās tur studēt (nevis saņemt papīru un atstāt naudu) - LŪDZU padomājiet 7x. pati esmu BVK "studente" un ĻOOOTI ātri sapratu, ka glaunais šampanietis un kliņģeris pirmajā studiju dienā ir tikai fasāde. nemitīgas kļūdas mācību grāmatās, tēmu regulāra atkārtošanās no vienas grāmatas uz otru (piem. Maslova piramīdas izklāsts), aizpildot tikai lpp skaitu, nevis padziļinot zināšanas, atteikšanās atrādīt labotos darbus, lai varētu mācīties no kļūdām, atzīmju likšana par nezin ko (ja NEKO neuzraksta 2 no 8 uzdevumiem un dabon 8!), kaut kādu dāvanu piesolīšana (žurnāla abonaments, kur ir jālūdzās un jāzvanās, lai vispār kādu žurnāla numuru atsūta), absurda prakses darbu izvērtēšana (ja students aizstāvēšanas laikā ienes savu darbu un viņam pārtraukumā izskata un ieskaita), recenziju neizsniegšana studentam pat ne aizstāvēšanas dienā un stundā, dezorganizētība (ieliek semestra plānā un atsūta atgādinājumu, ka lekcija 9:00, aizvelcies un pasaka - nē, ir taču 13:00)... varētu turpināt un turpināt. ja nebūtu pēdējais gads, tiešām pamestu visu un aizietu. netērējiet BVK savu naudu, viņi tiešām prot uztaisīt labu fasādi, bet pēc tam ir traki, ja tiešām zini, ko nozīmē studēt un iegūt izglītību