www.sudzibas.lv Būvniecība cilveku maldinasana

Būvniecība - cilveku maldinasana

devos stradat uz holandi ,atsaucoties uz sludinajumu zip.lv Labs darbs. ievietoja Edite Medne,kura dzivo pate amsterdamas pievarte,verve latviesus darbam celtnieciba,sakuma informacija un solijumi ir loti pasakaini un saldi,bet aizbraucot uz holandi iss krasi mainas uz slikto pusi,notiek totala maldinasana,darbinieku eksplotacija un nemaksasana,puikas tur dzivo un strada ka tadi partizani,un tikai vieni meligi solijumi no edites mednes ,.Tautiesi esiet uzmanigi,...

O

A AK79 14.05.2013

Jaa, taa jau tajaa zaaliites un citu vielu paradiizee ir, shii noteikti ari sapiipeejusies vai sashnjaukusies, taapeec dziive raadaas rozhaina un ar zeltiitiem maakoniishiem.

M Maddalena 18.05.2013

Mīkstiem, kas neprot un nemāk strādāt, bet tikai ņaud Internetā, neprotot trīs burtus salikt kopā, ne tikai vielu paradīzē tā būs, bet visur. Iesaku sevi pamēģināt atrast zilo iepazīšanās portālos, varbūt, kāds labi finansiāli nodrošinātais paņems sev šo tramvaju varoni.

V villijs 03.09.2014

Nezinu, kā ir ar to zilo, , padarīšanu'', bet čakarē tur tiešām konkrēti-visu laiku būs tev parādā, ja aizbrauksi prom, tad neko arī nesanemsi! Vadība pret mūsu tautiešiem izturas kā pret vergiem-nožēlojami, bet fakts! Naudu dabūsi tikai izdzīvošanai-par extām-aizmirsti!!