www.sudzibas.lv Bolt Slikts serviss

Bolt - Slikts serviss

Šodien sakarā ar ātkārtas situācija majās (bērns guva smagu traumu) , no Mārupes uz Maskavas priekšpilsētu centos izsaukt bolt taxi, lai tiktu pie bērna majās. Sākumā aplikācija vispār neļāva to izdarīt - parādīja ka meklē šoferi, un pēc mirkļa pazuda un radījās tā it kā nebūtu veicis pasūtījumu. Šādi iztērēju kādas 10 min. Nolēmu saīsināt galamērķī ar domu ka varbūt tagad strādās un noradīju no Mārupes uz Mārupi (netālu no vietas kur atrados) . Pasūtījumu pieņēma šoferis Edgars kurš atradās 1 minūti no manis. Skatos šoferis kaut kur brauc ne uz manu pusi, nodomāju nu labi.. Varbūt mēģina apgriesties.. Aizbrauc galīgi ne tur un apstājās... Paldies vel par 10 iztērētam minūtēm! Pēctam mēģinu vēlreiz.. Jo vairāki taksi blakām (rāda gaidīšanas laiks 5 min) , pieņem šoferis no Iļģuciema taksis jāgaida 20 min!

Viss ko varu pateikt - paldies, jūs kropļi par savu "labo" takša servisu.. Paldies ka likāt manam bērnam mani gaidīt tik ilgi un ciesties... Un milzīgs paldies cirvim Edgaram

13.05.2021