www.sudzibas.lv Bolt pretīgs serviss

Bolt - pretīgs serviss

Šodien no rīta izlēmām braukt uz darbu ar BOLT auto, jo ārā sals -15 un negribējās stāvēt salt uz sabiedriskā transporta pieturas. Atradām auto, rezervējām un devamies meklējumos! Kartē rāda, ka esma uz vietas, bet mašīnas nav. Izstaigājām visu pagalmu - nav! ok! atradām citu auto un tāda pati situācija! mašīnas nav! meklējām kādas min 15-20! rezultātā sasalām, darbu nokavējām un devamies ar sabiedrisko! esam ļoti neapmierināti! nezinu, kas par gļukiem bija, protams, ka BOLT neko nekompensēs, jo tai nerūp klienti.
Vēlos pabrīdināt pārejos, ka var būt tāda situācija, un ja vajag steidzīgi kurp doties, labāk izmantot citas pārvietošanas iespējas!

06.01.2023

Good Intentions 06.01.2023

Uzraksti atbalstam varbūt iedos tev 10 centu atlaides kuponiņu.

MacBeton 06.01.2023

Atradāt, un tad nau? Nu kā ta tā?

L Lana 06.01.2023

iespējams problēmas ar aplikāciju bija, nezinu, ne pirmo reizi izmantojam, tādu brīnumu nebija nekad