www.sudzibas.lv Bolt Food Slikts serviss

Bolt Food - Slikts serviss

Es esmu ļoti neapmierināta par to, kad kurjers nav laicīgi atvedis pasūtījumu. Gaidu jau vairāk ka 1h un 30min. Un vel kaut kur maldas riņķī. Un ir vel bijušās situācijas kad nav pasūtījums atvests pilna sastāva. Ka piemērāms, pasutu kebabu ar fantu un fri kartupeļiem. Fantas nav ieliktas. Ļoti neapmierināta attieksme pret darbu.

22.07.2022

B Bez_vārds 22.07.2022

mēneša beigas un vēl ir piķis lai paiku pasūtītu :D neko sev... :D droši vien jums jāsāk pašai gatavot ēst, lai nebūtu jāsūdzās.

V v3r53771 23.07.2022

Говорят, если ходить на работу - можно заработать денег. А если начать думать головой - можно заработать еще больше.

B Bez_vārds 23.07.2022

Iemācies atbildēt valsts valodā. Un tikai nestāsti,ka nemāki, ka nesaproti. Visu tu māki un saproti,tikai ir milzīgs kauns un bailes... :)

V v3r53771 24.07.2022

Ja nav ko teikt par tēmu - lūdzu, paej garām. Так лучше?

B Boltkrapsana 31.07.2022

Tas, ka nevari atļauties pasūtit ēdienu nenozīmē, ka jānoliek citi, kas var.

Sāc domāt ar galvu, ja tāda ir, kā var nopelnît, lai nav pašam jāgatavo.

я Я_Всегда_Прав 23.07.2022

Пишите в саппорт через приложение. Вернут деньги или дадут скидку.