www.sudzibas.lv Bolt Food Slikts serviss

Bolt Food - Slikts serviss

Es esmu ļoti neapmierināta par to, kad kurjers nav laicīgi atvedis pasūtījumu. Gaidu jau vairāk ka 1h un 30min. Un vel kaut kur maldas riņķī. Un ir vel bijušās situācijas kad nav pasūtījums atvests pilna sastāva. Ka piemērāms, pasutu kebabu ar fantu un fri kartupeļiem. Fantas nav ieliktas. Ļoti neapmierināta attieksme pret darbu.

22.07.2022

B Bez_vārds 22.07.2022

mēneša beigas un vēl ir piķis lai paiku pasūtītu :D neko sev... :D droši vien jums jāsāk pašai gatavot ēst, lai nebūtu jāsūdzās.

B Bez_vārds 23.07.2022

Iemācies atbildēt valsts valodā. Un tikai nestāsti,ka nemāki, ka nesaproti. Visu tu māki un saproti,tikai ir milzīgs kauns un bailes... :)

B Boltkrapsana 31.07.2022

Tas, ka nevari atļauties pasūtit ēdienu nenozīmē, ka jānoliek citi, kas var.

Sāc domāt ar galvu, ja tāda ir, kā var nopelnît, lai nav pašam jāgatavo.

G give me my service 23.07.2022

Пишите в саппорт через приложение. Вернут деньги или дадут скидку.

B Broke within 06.04.2023

Tur jau nav sakara Boltam ja jums kautkas nav ielikts, kurjers tikai savāc un nododu Nevis pats manuāli iet restorānā un krāmē tavu order.

Vaino vietu kur sūtīji nevis cilvēku kas atveda (facepalm)