www.sudzibas.lv Bolt Food Nekompetence

Bolt Food - Nekompetence

Vakar caur Bolt Food veicu pasūtījumu, bija noradīta nepareiza adrese, visi mēģinājumi kaut ka atrisināt situāciju nevainagojās pilnīgi ne ar ko, tikai pārsūtīts pie karjera, kurš latviski ne vārda nevar pateikt, strādājot ar klientiem. Beigu baigas pakakata nauda, laiks, un un kredīts, iesāku vērsties Ptac, ko arī darīšu, droši sauciet kurjeru, nezin valodu, sauciet policiju.

22.10.2023

Velvetpopstar 22.10.2023

Polija ? Nopietni. Vini par Jums tikai pasmiesies. Reti kurš no Bolt kurjeriem prot Latviešu valodu. 😅

J Janisklavaaa 24.10.2023

Tas ir apkalpojošais personals, kuram ir jazin valsts valoda. Jo danak ka šis šaraškina kantoris nodarbojas ar atklatu krāpšanos, kurjeri nezin valodu, un problēmas dēļ smadzeņu neesamibas netiek risinātas

G ggg123 12.12.2023

Viņiem gan nav jāzina valsts valoda, palasi likumdošanu, kas attiecas uz pakalpojumu līgumu. Viņi nav pieņemti darbā uz darba līguma principa, tāpēc valodas zināšanas nav nepieciešamas.