www.sudzibas.lv Bolt Food Naudas zagšana

Bolt Food - Naudas zagšana

Pasūtīju ēdienu no mcdonalda 14eur vērtībā un izvelējos norēķināties ar skaidru naudu. Kad kurjers atveda ēdienu iedevu viņam 20eur banknoti un teicu, lai atlikumu pievieno bolt balance kontam.

Nākošajā diena pamanīju, ka kurjers ir atzīmējis, ka iedevu tikai 15eur, par šo faktu informēju bolt support komandu un pēksņi jau kurjers teica, ka esmu iedevis 16eur.

Ta kā mājas kāpņutelpā ir kameras, tad aizgāju pārliecināties vai tiešām ir dota 20eur banknote un apsargs to apstiprināja.

Līdz ar to noteikti neiesaku dot skaidru naudu, jo kurjeri šajā uzņēmumā ir zagļi.
Ņemot vērā, ka zādzības apmērs no bolt puses ir tikai 4eur policijā vērsties par šo gadījumu nav pamata, ta kā ja maksājat skaidrā kurjeram nofilmējat kādu naudu dodat.

Kā arī regulàri pasūtijumi tiek atvesti sabojāti, dzērieni izlieti un uzņēmums atsakas kompensēt radušos zaudējumus. Pie pasūtījuma saņemšanas arī kurjers ir jānofilmē un kādā stāvokli ir atvedis pasūtījumu, jo 30% gadījumos tas ir bojāts.

Principā serviss ir ļoti drausmīgs un brīdī, kad tirgū ienāks alternatīvs uzņēmums bolt foodam klāsies ļoti smagi ar savu pretīgo attieksmi

31.07.2022

B Bez_vārds 31.07.2022

Varbūt sāc pats gatavot? Nevajadzēs tērēt mēneša beigās naudu par burgeriem. Kas jau ir dīvaini. Jo visi sūdzas ,ka viss dārgāks paliek,bet tāpat burgerus ēd.

B Boltkrapsana 31.07.2022

Kàds šim sakars ar to, ka kurjers zog naudu?
Ja Tu rimi ieiesi pec 1kg kartupeļiem un no 100eur Tev izdos 3eur , tad ari teiksi, vajadzēja jau pašam audzet?

Good Intentions 31.07.2022

Kurjers iebāzā kabatā, ta nu brīnums. Kāds kontingents tur tik nestrādā. Kurjers vispār saprata LV valodu,?

B Boltkrapsana 31.07.2022

Nesaprata, ar kurjeriem vienmer angliski jārunā, tad viņi saprot

Good Intentions 31.07.2022

Starpcitu daži tadžiki ar visām bolt somām zog veikalos.

B Boltkrapsana 31.07.2022

Un pats labàkais, ka Bolt food ir šo zagļu, nevis klientu pusē