www.sudzibas.lv Bolt Food Ļoti slikts serviss

Bolt Food - Ļoti slikts serviss

Sveicināti! Vēlos padalīties ar info pasūtīju ēdienu no restorāna līdz savai dzīvesvietai Rīgā vienas nedēļas laikā visi no tiem 5. Pasūtījumiem tika sabojāti piegādes brīdi. Sazinājos ar bolt food support un viņi rast kaut kādu risinājumu par sabojātiem pasūtījumiem nevelējas. Un par sabojātiem pasūtījumiem esmu iztērējis vismaz 100€ nesaņemot ēdienu no restorāna tādam kādam viņam vajadzētu but! Es uzskatu ka šis viss nav normāli jo kārtējo reizi lai saņemtu ēdienu man jābaidās vai pareizāk sako jāšaubās ka atkal neizmetu naudu pa labi pa kreisi sabojātiem pasūtījumiem kas pēc tam būtu metams arā miskastē es uzskatu ka šī informācija ir jāzina visiem Latvijas iedzīvotājiem un jazin kāda tad nu ir šī kompānija: bolt food un jārod kauns bolt food kompānijai.
Ja nav grūti padalies ar citiem draugiem ar šo info lai citi Latvijas iedzīvotāji ir piesardzīgi. ! 😊👌

25.06.2022

R

B Boltkrapsana 31.07.2022

Tā ir ikdiena sūtot no Bolt food, 30% pasutijumu ir sabojāti un kompensēt bojājumus viņi atsakas

J Janisklavaaa 22.10.2023

Rakstit uz ptac, kurjeri nezin valsts valodu

J Janisklavaaa 22.10.2023

Pateretaju tiesību aizsardzības centrs nodarbojas ar sadu negodpratigu uzņēmumu vešanas uz pareizā ceļa