www.sudzibas.lv Bolt Food Piegādāts sliktas kvalitātes ēdiens

Bolt Food Latvija - Piegādāts sliktas kvalitātes ēdiens

Labdien!
Pasūtījām ēdienu no Mcdonald'S Katlakalna (jeb, kā minēts aplikācijā Katlakalna) caur bolt food. Rezultātā mums atveda nesvaigus produktus un aukstus. Gan burgeri, gan kartupeļi, kartupeļi frī vispār nebija ēdami. Izmests ēdiens, nauda vējā, mēs nepaēduši un vīlušies. Bolt food uz to atbildēja, ka kompensāciju par šo situāciju nevarēs sniegt, jo, redziet nevienā no gatavošanas procesiem ēdiens nevarēja būt auksts, bet tā bija! Es arī zinu, ka macdonalds ne visi produkti tiek gatavoti uz vietas, gadās, ka ir iepriekš sagatavoti. Bolt somas nekādu siltumu neuztur, salīdzinot ar wolt, jo bolt somās vienkārši follija iekšā. Bet ja iedots jau sākotnēji auksts ēdiens, tad kāda jēga no tās sūda follijas. Briesmīgs serviss un attieksme pret klientu.

K

Good Intentions 22.08.2021

To vispār var nosaukt par ēdienu?

K Kjirsis9 22.08.2021

Ok, kā tad to var nosaukt?

R RXX 22.08.2021

😂 Un satraucas, ka jādod bērnam AUKSTS burgers, jo silts ir veselīgāks!

Parodija uz ēdienu.

L lalady 22.08.2021

Ja jau tas ēdiens ir 'vecs', varbūt tā ir paša mcdonalda vaina nevis piegādātāja?

K Kjirsis9 22.08.2021

Tas jā, bet piegādi nodrošina Bolt Food un viņi uzskatīja, ka ne Mcdonalds pusē, nedz arī viņu pusē pārkāpumu nav.

Good Intentions 22.08.2021

Neredzēju nevienu momentu, kur viņi runātu par donaldu.

Good Intentions 22.08.2021

Ieminējās, bet ne vairāk. Takā sūdzība konkrēti uz donaldu.

S Samanta D. 23.12.2022

Nav ko sūdzēties, ja pati strādāji, nesmuki
no tavas puses. Attopies taču, darbinieku ir maz, nejau var visu uzreiz sagatavot. Nepatīk -nesūti.

K Kjirsis9 22.08.2021

Bērnam es nemaz nedodu burgerus, gudriniek

Good Intentions 22.08.2021

Čatā priekš drāmas tiek minēti bērni?

A agris cīrulis 23.08.2021

Ha ha haaa, sagribējis ēdienu? Macdonald tak nav ēdiens bet pļūtiens, ko var gribēt no tādas iestādes, kā vispār var ēst tādu fignu...

S Samanta D. 23.12.2022

Sasildi mikrenē! Vienmēr Bolt un Wolt visu karstu ir piegādājuši, nevajag ja?