Bolt food kurjers - Krāpšanas

Labvakar, nāku ar brīdinājumu. Vīrs bija nostrādājis 4 dienas no pirmdienas līdz ceturtdienai. Šodien, ka parastā diena dēļ laikapstākļiem, vīrs ar meitu gribēja pa vizināt pasūtījumus, šajā baismīgajā laikā citu nav ko darīt. Veica 7 sūtījumus, un atbraucot mājās pusdienas, pēc pusdienām vēlējās turpināt tālāk darbiņu, bet nonākot pie secinājuma, ka konts viņa diemžēl ir bloķēts. Vīrs jau 8 nepilnus mēnešus strādā. Bolt speciālisti atbildēja, to ka konts ir bloķēts, ka viņu nebūs iespēja aktivizēt, jo noteikumi pārkāpti.
Un viņam bija nopelnīti 194€, bet pēc sarakstes ar speciālistu, bilance nozuda, un parādījās nieka 2.84€. Speciālisti atbildēja, to ka vīrs tika sodīts par pārkāpumu noteikumu punkta. Policija iesniegums jau uzrakstīts. Esat lūdzu uzmanīgi, ar šādiem darbiem, neesat tik naivīgi. Katru nedēļu nāk sūdzības par šo firmu.

21.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

21.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Komentāri (1)

T TransportsK 21.01.2022

Ja jau noteikumi, kurus Jūsu vīrs akceptēja uzsākot darba gaitas, tika pārkapti un tajos atrunātā soda nauda ieturēta, tad par ko īsti ir iesniegums policijā?!
Vai par to, ka noteikumi, kā tas parasti notiek, nebija izlasīti un paraksts/ ķeksītis uzlikts/ ielikts automātiski?
Uzrakstiet ofic. vēstuli/ epastu un saņemsiet skaidrojumu/ aprēķinu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes