Bolt Food - Krāpšana

Gribu pastāstīt par šo kantoru no kurjera puses!
Acīmredzot darbs šajā uzņēmumā ir paredzēts studentiem vai cilvēkiem, kuri nedraudzējas ar matemātiku, atvainojiet, es negribu nevienu ar šo aizvainot! Bet fakts ir tāds, ka man šķita aizdomīga summa par pasūtījumu, kuru piegādāju, un es pārrēķināju tas pēc viņu koeficientiem un izrādījās, ka viņi neskaitīja noteiktu summu, nākamajā dienā situācija atkārtojās un no manis saskaitītajiem 3 pasūtījumiem neviens nebija pareizi aprēķināts.
Domāju ka tādas kļūdas var atrast katrā pasūtījumā ja pārrēķina! Bet man jautājums, cilvēks var kļūdīties, bet viņi taisa visus aprēķinus un sistēmu, kā var nepareizi saskaitīt čeku sistēmu!? Tātad cits jautājums vai tas tiek darīts mērķtiecīgi vai nejauši? Summas nebūtu lielas, bet ņemot vērā, ka velokurjers saņem vidēji 2-3 eiro par pasūtījumu, no kuriem vēl jāmaksā nodoklis, un neskaita no 5 centi līdz 1 eiro no viena pasūtījuma! Vispār ofiss ir tik-tā neiesaku!
P. S kas attiecas uz pasūtījumiem ar izlijušiem dzērieniem, tad tu saki paldies tiem, kas neremontē mūsu ceļus, cenšaties paņemt glāzē glāzē uz velosipēda pāri šīm bedrēm un izciļņiem un vēl pretenzijas restorāniem, ka dzērienus dod pudelēs. Un nevis glāzēs, vai vismaz atsevišķā plastmasas maisiņā ielikta glāzē!

07.08.2023

N

S sumup 08.08.2023

bolt vispaar pretiiga firma..lidziigi vinji apietas ar taxistiem.taxistam jaabuut kaa sulainim..klients pievemj mashiinu.shoferim jaasmaida..jo dedz var ielikt vienu zvaigzniiti..un bolt uzreiz tev maksaas mazaak..un taxi shoferi arii straadaa lar triis eiro stundaa jau..

N No name 08.08.2023

tiešām, pārbaudīju 3 pasūtījumus un visiem bija nepareizi saskaitits!
pasūtījumu sadale, tu stāvi netālu no tirdzniecības vietas, stundu nav pasūtījumu, tu tikko aizbrauci, un jau esi tālu aizgājis un pasūtījums izlido pie tevis, kā strasa viņas alhoritmi?
vai arī tu kaut kur stāvi, gaidi pasūtījumu un saņem kapeikas pasūtījumu, bet uz restoranu jāiet 3x ilgāk nekā no restorāna pie klienta!