BM Auto - Krasoshana

Labs ieteikums visiem BMW un neBMW lietotajiem nekaadaa gadijumaa nekrasot auto @ BM Auto BMW oficialaa diilera. Nokraasoja priekshejo bamperu kuram bija paaris shviikas, nekadu citu defektu nebija. Pec nedeljas nomazgajot auto uz bampera paradijas striipas itka laaka saaka pleesties, bet pec wesa un citu servisu ka ari ekspertu apskates konstateja ka ir pacelies grunts, jo nebija pilniiba notiriita iepriekshejaa kraasas kaarta. Atbraucu @ BM, vinji piekrita, parkrasot, bet uzlika velvienu kaartu pa virsu un rezultaats protams bija the same. Pilniiba nonjemt kraasu vinji atteicaas, bet piedavaja nopirkt jaunu bamperi pa 300 ls., :o., , jo shis bija 2 reizes krasots un to pec vinju vardiem nevar krasot jo rez bus the same. Naudu atgriezt atteicaas un parkraasot arii atteicaas. Piedevaam krasojot bamperi nenormali sashvikaja un apleja ar laaku dzineeja parsegu, nosaucot to par putekljiem, atzimeshu ka auto bija uztaisiita vip puleeshana, kursh zina ko nozime melno auto puleeshana bez defektiem sapratiis., , . :o., , .Meloja katraa teikuma lidz stadijai kad es jau saaku smieties., .
Pilniiba nekompetents staffs krasoshanas nodaljaa, gan evgenisj kovals, gan vinja priekshnieks kaspars gan krasoshanas nodaljas vaditajs roberts., ., apnika ar to visu tresho meenesi ciniities, tapeec neiesaku grieztie tur nevienam., .
P.S. par neieliktiem pasparniem, vai izjauktiem kartera aizsargiem pie auto nodoshanas klientam es vispar nerunaju., ., :x un tas priex izmaksaja 150 LVL.

V

H hinc 07.11.2011

Ja jau dēļ paris švīkām jākrāso tad jau noteikti bija kādas 5, 6 reizes jau krāsots.Vai tik tā nav kaut kāda auto pedarastija?

G Gatis 08.11.2011

Kādam jefiņam zīmulim jābūt, lai rakstītu šādus tekstus

rezultaats protams bija the same
nevar krasot jo rez bus the same
Pilniiba nekompetents staffs

V vadim 09.11.2011

Paris shviikas ir 10 cm lidz grunts., ., .

R ruhnu 28.03.2012

Nu BM Auto patiesi ir jokains kantoris, bet mani atturēja no krāsošanas pats piedāvājuma cipars-kaut kāds kosmoss, it kā krāsotu kaut kur Holivudā. Visi tur tādi ar pirkstiem staigā, vo kādu mēs te marku tirgojam. Vienīgais kas tur bija normāls, tas bija toms, bet ka izrādās, jau prom.