E Eseessesesesesees 29.03.2011

Konkreeti uzraksti, par ko suudzies! Viens glups, neko neizsakoss teikums nav objektiiva kritika, bet gan reputaacijas grausana!

O Olga 31.03.2011

man ir kupons uz friziera pakalpojumiem saja salona.pie kada meistara labak iet?

S samaja 31.03.2011

Par frizieriem neko nemaaku pateikt..., bet viss paareejajs--labaak neriskee!

M Madara 10.04.2011

Sveiki!
Es nepiekritu, jo ari nesen iegādājos kuponu Dial24, kur salons bize piedāvāja klasisko matu krāsošanu+griezums+ matu piepildīšana ar keratīnu! Meistars strādāja profesionāli un tika sasniegs vēlamais rezūltāts, esmu ļoti apmierināta! Ari pēc friziera pakalpojumiem nākamajā dienā aizgāju pie kosmetologa, meitene sniedza visu informāciju par sejas kopšanu, iegādājos speciālo, profesionālo kosmētiku un tagad ar seju man nav problēmu :) Tagad esmu patstāvīga salona Bize kliente :) Paldies salona Bize profesionāliem darbiniekiem.

S Shaida 13.05.2011

Всё в салоне впорядке! Делала Гелиш с маникюром не один раз и красила волосы. Довольна по всем пунктам! =) Все приветливые и уровень достойный! Советую.

E es 23.05.2011

Nedod Dievs sajaa salonaa izmantot skropstu ilgviljnjus !!! Paliksiet bez skropstaam !

K kristiana p. 05.06.2011

Lieku šajā salonā skropstu ilgviļņus- un man skropstas ir savā vietā.
Profesionāli darbinieki tur strādā- tā lūk! Malači!

K kiki 09.06.2011

Briesmīgs salons. Izmantoju savu kuponu pedikīram. Rezultāts briesmīgs. Kā var uzlikt nagu laku arī uz ādas. Kaut ko tādu redzu pirmo reizi. Labie komentāri jūtami nāk no pašām darbiniecēm.

K kristiana p. 12.06.2011

nu- neesmu es darbiniece, bet patstāvīga kliente.
Un arī draudzenes, kas iet uz šo salonu - ir apmierinātas.
Vēl jau kas- nezinu nevienu salonu, kur visi 100% būtu ar visu apmierināti- tā, ka pieļauju, ka varbūt ir arī kaut kas kādam ne tā kādu reizi.
Bet teikt, ka briesmīgs salons, jo kāda tā darbiniece ir ne tā kā vajag savu darbu izdarījusi...
Salons ir ok.

L Ligita 29.06.2011

Labdien!
Tieshaam neiesaku nevienam doties uz sho salonu! Esmu viilusies meistaros! Laikam tur straadaa kaut kaadas maacekles!

I ilze 04.07.2011

Biju uz pedikīru pirms 3 nedēļām- labākais, kāds man jebkad uzlikts - nadziņi vēl tagad izskatās idelāli.
Meistare - ļoti patīkama+profesionāls un rūpīgs darbs! Iesaku! :)

A anna 15.07.2011

Laikam kosmetoloģe Ieva ir mācekle...! Esmu vīlusies, ļoti!

C celsija 22.02.2012

Nesen biju uz šo salonu, lai veiktu matu krāsošanu + griešanu + keratīna maska (pērkot kuponu).
Kopumā darbs tika paveikts normāli, nekas netika sabojāts, taču pozitīvas emocijas īsti neradās, jo palika tāds ne-profesionalitātes iespaids :
1) pirmo reizi - manā ilgstošajā frizētavu pakalpojumu izmantošanas pieredzē - mati tika tik ātri izmazgāti, frizierei laikam traucēja garie nagi, kas ik pa brīdim maigi ieskrāpēja manās ausīs :)
2) vēlējos veikt matu galu apgriešanu, bet, manuprāt, tā īsti netika veikta, vai pareizāk - friziere ar šķērēm pieskārās matiem varbūt 10 reizes. Griešanas tehnika izskatījās nemākulīga (vismaz neviens cits frizieris tā nekad nav griezis), tādēļ nebija vēlmes riskēt un lūgt tādu matu galu apgriešanu ar kādu es būtu apmierināta.
3) Un matu saveidošana - parasti pēc frizētavas ir tik pozitīva sajūta, ka tikko nokrāsotie un apgrieztie mati tiek vienkārši smuki saveidoti (nekādu ārišķību, vienkārši labs friziera darbs ar fēnu un apaļo suku). Šoreiz biju vīlusies, jo manas neprofesionāļa spējas vienkārši saveidot matus ievērojami pārspēja to, ko friziere spēja izdarīt.
Friziere bija laipna, jauna sieviete ar blondiem matiem.
Ja man būtu jāiesaka šī salona frizētavas pakalpojumi draudzenēm vai māsām - teiktu, lai neiet.

I Ingaaa 14.10.2012

Arī neiesaku šo salonu - pati tur vairs kāju nesperšu un visas draudzenes arī pabrīdināju :(
Man pēc šī salona apmeklējuma vnk asaras bira... Arī biju nopirkusi kuponu -matu krāsošana, griešana/ veidošana un keratīna maska. Vēlējos piekrāsot gaišākus matus pa škipsnām (ar piemaksu), frizierītei īpaši piekodināju, lai nav riži, bet pelēkblondi - finalā matus viņa nokrāsoja vienā tonī - dzeltenus !!! kad norādīju, ka tas nav galīgi tas ko runājām - viņa krāsoja vēlreiz, bet rezultāts tāpat nemainījās. Uz beigām friziere jau kļuva nervoza, jo laikam bijām pārtērējušas man atvēlēto laiku, līdz ar to pat neieveidojot vnk izžāvējot matus veikli izbīdīja mani no kabineta ārā... Vienīgi jāatdzīst, ka piemaksu neprasīja, pati saprata ka galīgi izgāzusies.
Pēc šis 2reizējās krāsošanas mani mati kļuva drausmīgi sausi. Sazvanīju citu frizieri (no salona kas nekad nav bijis kuponos, jo tāpat ir rindas) izstāstīju savu bēdu un pēc 2 nedēļām devos uz normālu salonu, kur atguvu normālu matu krāsu, samaksāju protam spadaudz, bet vismaz vairs neizskatījos pēc dzeltena cāļa...
Sapratu, ka uz kuponos piedāvātajiem saloniem nedrīkst iet, jo labam, kvalitatīvam salonam klientu netrūkst, bet tie kas regulāri reklamējas kuponus savādāk klientus nevar dabīt. Ne velti ir teiciens, ka skopais maksā 2x Tikai žēl ka bija jāmācās pašai no savām kļūdām :(

J jefe 18.10.2012

Informācija par kompāniju:
Skaistuma un veselības klubs BIZE
Rīga
Blaumaņa iela 30, Rīga
www.bize.lv
Салон обещал фотоэпиляцию ног по всей длине за 60 латов, выставив предложение об этой акции на одном из сайте купонов.
Во время процедуры, уже в процессе, мастер заявила, что этих купонов хватит только или на обе ноги до колена или полностью сделать одну ногу. Потому что количество вспышек ограничено. Об этом до покупки купонов, сказано небыло ни слова.

Мне пришлось на месте доплатить еще дополнительно 60 лат за вторую ногу. Итого, вместо заявленных 60 лат, фотоэпиляция получилось 120 лат. В рекламном тексте на сайте купонов, было четко прописано, что приоретая 5 купонов, можно сделать ноги по всей длине.

Не рекомендую посещать данный салон, т.к. это чистый обман и развод клиентов на деньги.

M meitene zeltene 24.10.2012

Es esmu 2 x taisījusi skropstu ilgvilņus Bizē 2011 gadā...abas reizes esmu bijusi ļoti apmierināta - skropstas bija skaisti uzliektas un efekts saglabājās ilgāk nekā solītos pāris mēnešus. Abas reizes taisiju pie meitenes melniem matiem. Pēdejo reizi nopirku kuponu skropstu ilgviļiem salonā Coretti, lai ari darbiniece bija ļoti jauka un laipna, tur gan nebiju apmierināta ar rezultātu, jo rezultātā skropstas vispar nebija uzliektas, nu necik.

B Baiba1979 22.04.2015

Vakar, 21.04.2015, biju šajā salonā. Devos izlietot iegādājo kuponu: matu griešana + krāsošana vienā tonī vai šķipsnas + matu maska + veidošana. Tiku pie meistares Kristīnes. Varu teikt tikai visu to labāko. Uzklausīja, saprata un izpildīja vēlmes no A līdz Z. Paldies viņai un iesaku citiem.

H honor 03.12.2015

Biju divas reizes uz krāsošanu katru reizi bija dažādas meistares, bet es paliku ļoti apmierināta, piemeklēja man vajadzīgo toni, efekts labs, mati veseli!

H honor 03.12.2015

Viss bija ideāli divas reizes biju krāsot pie dažādām meitenēm, tikai viena prasija piemaksu otra nē.Bet noteikti ietu vēl.

S Solvita 01.02.2016

Sodien biju Bize. 1,40 minusu vieta pavadiju 2 stundas! Krasosana un griesana. Sajuta ka pie macekles, loti leni stradaja, slikti saprata latviesu valodu. Esmu vilusies.