www.sudzibas.lv BIZE salons skropstu ilgviljni

Salons Bize - skropstu ilgviljni

God nazad v etom salone bila akcija, -- fruktovie kisloti..., v rezuljtate priwlosj dolgo lecitj lico ot ozoga..., a teperj u nih akcija na zavivku resnic..., i ta ze fignja :( -- zavili tak, cto teperj oni u menja, kak werstj u barawka...:) Ponimaju, cto vinovata sama, ne nado idti, kuda ne sleduet !

K

X xe 29.03.2011

Nākošreiz neaizmirsti kājstarpē spalvas iztaisnot!

A annie 06.04.2011

Jā Krasatulja es tevi saprotu, es skatos šīs salons katru mēnesi taisa akcijas... Es arī 2 mēnešus atpakaļ aizgāju uz salonu Bize uz akciju nopirku kuponu dilā procedūrā ietilpa krasošana, griešana, un keratina matu pildīšana vai taisnošana...Es aizgāju tas produkts ar ko pildija matus sastāva bija hena (hna), pēc kuras uz krāsu izveidojās reakcija un es kļuvu rižīgi-violeta brūna, kā arī uzināju ka krāsas ko viņi lieto ir beidzies derīguma termiņš...Es mocijos mazgāju galvu 20 reizes dienā lai tā krāsa kau cik izmazgātos, nomocīdamies aizgāju pie specialista nokrāsoties jau 2 reizes krāsojos, neskatoties uz to ka izmantoti dazādi krāsas toņi izmainīt pašu matu krāsu nesanāk un tas ir tikai delj tiem preporatiem ar henu. Zel tas ka mati bija ti veseli kad gāju pie viņiem un tas ka krāsojos tik reizes un nekāda efekta...Reali gibas viņiem pa galvu sadot, baidos tikai ka vīrs kad atbrauks no komandējuma neisturēs un aizies paglaudīt pa galviņu viņiem... Vot tāds salons Bize!!!

A Anna 25.04.2011

Skopais maksā divreiz! Ja vēlaties saņemt karalisku attieksmi par kapeikām, tad maldāties!

J jefe 18.10.2012

Informācija par kompāniju:
Skaistuma un veselības klubs BIZE
Rīga
Blaumaņa iela 30, Rīga
www.bize.lv
Салон обещал фотоэпиляцию ног по всей длине за 60 латов, выставив предложение об этой акции на одном из сайте купонов.
Во время процедуры, уже в процессе, мастер заявила, что этих купонов хватит только или на обе ноги до колена или полностью сделать одну ногу. Потому что количество вспышек ограничено. Об этом до покупки купонов, сказано небыло ни слова.

Мне пришлось на месте доплатить еще дополнительно 60 лат за вторую ногу. Итого, вместо заявленных 60 лат, фотоэпиляция получилось 120 лат. В рекламном тексте на сайте купонов, было четко прописано, что приоретая 5 купонов, можно сделать ноги по всей длине.

Не рекомендую посещать данный салон, т.к. это чистый обман и развод клиентов на деньги.