www.sudzibas.lv BIZE salons Kuponu pieredze pie friziera

Bize - Kuponu pieredze pie friziera

Sveikas visas.
Lasot dažādās atsauksmes par salonu BIZE un tās apkalpošanu baidījos pirkt kuponu pie friziera, bet nolēmu noriskēt uz nopirku. Vakardien biju aizgājusi ar savu kuponu un VISS bija lieliska kārtībā. Nevaru nevienu sliktu vārdu pateikt. Attieksme no personāla puses ļoti laipna sākot ar administratori kura sagaidīja un frizieri kura krāsoja un grieza matus. Iespējams man paveicās, bet rezultāts mani ļoti apmierina.

Paldies salona darbiniekiem!!!

K

D Dailis Bezvārdis 16.05.2014

pati griežu, pati krāsoju pati reklamēju, paldies Jums mīļie viesi ... he he he

D Dagmāra A 21.07.2015

Iegādājos kuponu pie pedikīra salonā Bize. Ir pagājušas 6 dienas, bet joprojām nav sadzijušas manas pēdas un pirksti. Atrodoties pedikīra kabinetā, šķita, ka man norīvēs visu ādu. Pie tam pedikīre Katja pateica, ka šoreiz visu lieko ādu noņemt nevarēs, būs jāierodas vēl pēc trim nedēļām, un iedeva man savu vizītkarti ar norādi, ka varēšu par to pašu cenu pie viņas "atbrīvoties" no pēdu ādas. Dīvaini gan: vai tad man bez ādas jāpaliek? Kuponā bija rakstīts, ka būs arī pēdu masāža. Tā diemžēl izpalika, ja neskaita to laiku, kad man tika iemasēts skrubis un krēms. Procedūra jau bija galā pēc pusstundas. Ja būtu maksājusi pilnu cenu, varbūt būtu apmierināta joprojām. Varbūt tikai man nepaveicās.

Paldies pedikīrei Katjai, kas atgādināja, ka nevar doties uz iepriekš nepārbaudītām iestādēm!

L Linda Upmale 27.07.2016

Pilnīgi piekrītu. Salonā Bize iegādājos kuponu uz pedikīru un tā bija vissliktākā procedūra manā mūžā (43). Kad vairākkārtīgi aizrādīju "meistarei", ka viņas veiktās darbības man ir sāpīgas un nepatīkamas, nekas nemainījās. Kad viņa ar to pašu urbi,ar ko ņēma nost Gelish pārklājumu, pārgāja pie pēdas vidusdaļas sapratu,ka pēc 10 min. vairs nevarēšu staigāt. Pametu procedūru kabinetu pēc 15 min. Administratore pat neuzskatīja par vajadzīgu atvainoties, kur nu vēl atgriezt samaksāto naudu, jo kupons jau esot aktivizēts!? Ļoti skumji,ka pašā Rīgas centrā vēl ir saloni,kas strādā tik briesmīgi un absolūti nerūpējas par savu labo reputāciju! Varbūt, ka izvēloties labus meistarus, varētu strādāt bez kuponiem, par pilnu cenu un atbilstošu atbildību par paveikto!

S Studente50 11.12.2015

Biju šogad decembrī BIZE salonā pie friziera un man ļoti patika. Meistare Kristīne forši matus nokrāsoja, itin viss apmierināja, tāpēc iesaku. Starp citu, arī pērku kuponu un nenožēloju!