www.sudzibas.lv Bixenon Nepamatoti augstas cenas

Bixenon.lv - Nepamatoti augstas cenas

Mahinācijas ar cenām. Negatīvs iespaids. Iesmērēja ksenona spuldzes d1s Xenaric Original pa 80 Eur. Kad vidēja tirgus cena 50 eur (original). Uzzināju no auto servisa darbinieka, ka tā ir krāpšana dienas vidū. Nerunājot par Ķīnas Osram kopijām par 30 eur. Uzticējos veikāla brendam. Katrām ir savs biznesa vadīšanas stils.

Ventilators 17.08.2016

Nevis nepamtoti augsta cena, bet ar peļņu. Bija iespējas pašam lukturus meklēt citur. Bixenon taču nav vienīgā vieta, vai ne?
Kā arī Bixenon ir vairāku brendu autorizētais izplatītājs Latvijā un tas nozīmē ka citi veikali var pie viņiem arī pirkt. Tas nozīmē, ka šis veikals neliek tik lielu uzcenojumu un priecāsies par 100€ darījumu mēnesī. Domā plašāk nevis ārdies par savu slinkumu izpētei.

J Jevgenij Pārstāvja atbilde 22.08.2016

labdien.

ludzu noradiet kur iz krapśana?

mums ir adekvatas cenas uz visas OSRAM preces. originalas OSRAM preces nevis viltojumus.

internetā var but to var nopirkt letak bet garantiju lidz 5 gadiem tur neviens Jums nedos.

Piemeram uz dažadam XENON spuldzes paša rupnica nedod garantiju, bet mums garantija ir.

Pacco_al 18.08.2016

"Uzzināju no auto servisa darbinieka, ka tā ir krāpšana dienas vidū. " kas tev to teica - tēvocis Vaņja?

J junjka 22.08.2016

Pilnīgi neadekvāta sūdzība. Uzņēmējs var likt jebkuru cenu, kādu grib, tā nav krāpšana. Tālāk jau pircēja izvēle. Ja nevari atļauties - nevajag sūdzēties uz uzņēmēju.

J Jānis Adijāns 19.06.2017

Tas saucas bīvais tirgus. Cita lieta, kas ir pretīgi no šī kantora - atklāti tirgo lampas, kuras nedŗīkst uzstādīt uz automobiļiem dalībai satiksmē