www.sudzibas.lv Bixenon Mēģina apčakarēt

Bixenon - Mēģina apčakarēt

Vajadzēja LED interjera spuldzītes mašīnai. Saprotu ka ebay var par $1 nopirkt, bet domāju, nav laika gaidīt kamēr atsūtīs, aizbraukšu nopirkt uz bixenon.lv Mājas lapā cena Ls 1.49/gab, nav itkā tik traks uzcenojums priekš Latvijas, bet kad atbraucu pakaļ, par 7 spuldzītēm sastādija cenu Ls 35. Uzsvēršu - salona spuldzītēm, ne jau gaitas uguņiem. Labi, ka nenopirku! :D
Kārtīgs razvadilu kantoris, vairākas reizes devu mājienus pārdevējiem, ka viņiem ar matemātiku sākumskolā pašvaki gājis, bet šie tāpat mēģināja ieskaidrot, ka tādas cenas esot!

A AK79 16.05.2013

Vai tad pie spuldziiteem klaat nebija cenas? Varbuut vajadzeeja pirkt pa vienai, vispirms vienu, tad otru, peecaak naakamo un taa, kameer tiek pie vajadziigaa skaita. Vai ari varbuut uzraadiitaa cena ir par vienu vieniibu un taa pieaug, palielinoties apjomam?

Dannii Disaster 16.05.2013

Man arii shis veikals nepatiik:

Nee, par cenaam es neko nesaku, jo it kaa BIJA adekvaatas. Nezinu kaa tagad (vairs tur neiegriezhos).

Bet attieksme pret klientu... zem katras kritikas. Kaa vispaar var, klientu klaatbuutnee, teikt "bljaa, pizdec, zajebal, utt.", vai apspriest sievietes ('suchkas'), kuras redzeeja pagaishnakt klubaa??? Un viens no urlaam bija nolicis kaajas uz galda un kasiijis savas privaataas vietas (bez manis, veikalaa bija veel 2 klienti).

Pretiigi vechi. Riktiigi urlas. Godiigi sakot, ar taadu nekompetenci biju saskaarusies pirmo reizi muuzhaa.

J Janis Davans 30.11.2016

PAREIZI