www.sudzibas.lv Bixenon parkinga sensori

Bixenon - parkinga sensori

Parasti nemēdzu šādi sūdzēties, bet šoreiz likās pārāk liela bezkaunība. Nopirku vienā atlaižu kuponu mājaslapā parkinga sensorus. Kad izņēmu tos bixenon veikalā, neiedomājos, ka jāpārbauda vai kastē viss kā nākas. Mājās skatos, ka iekšā cits komplekts. Kad zvanīju, lai noskaidrotu, kas par lietu, man teica, ka noteikti sajaukuši, lai braucot mainīt. Kad aizbraucu mainīt, atbildēja, ka viņiem tādu vairs nav. Bet kā var likt uz akciju preci, kas viņiem nav?! Un iedod neko nesakot citu.. Pie tam akciju bija iegādājušies tikai 3 cilvēki, tas nozīmē, ka izpirkt arī nevarēja.. Skaidri redzams, ka krāpšana. Jo tagad pameklējot internetā citos portālos redzu, ka šīs preces, ko viņi man itkā kļūdaini iedeva vērtība ir tik, cik es par to samaksāju akcijā, bez visas akcijas.. Tāpēc uzmanieties pie viņiem kautko pērkot, pārliecienities vai tiešām prece ir īstā!
Un vēl viena lieta - pārdevējiem būtu pēdējais laiks iemācīties latviešu valodu!

E

J Juhans 05.10.2011

Ko no krieviem citu sagaidīsi, ja tā ņem? Tas ir tāpat, it kā papuasi būtu biznesā salīduši, neaprēķinot savu varēšanu.

J jons 05.10.2011

ja tas spēj mierināt, tad šāda situācija, kā jums, ir vēl arī citiem, kas uzķeras uz bixenon kuponiem..ne vienmēr veikalā ir tas, kas pasūtīts un ar ko rēķinās klients iegādājoties kuponu..ieteikums citiem _ ja gribat darīšanu ar bixenonu, jums jābūt labai nervu sistēmai un jābūt labi informētam par preci< kuru vēlējāties iegādāties, savādāk iesmērēs ko citu..un vēl jums jārunā tieši tādā valodā, kādu saprot šis pārdevējs_direktors.. ar to es nedomāju krievu valodu.

A Antifashish 05.10.2011

Eto pizdec chitaju i ohuevaju, jebanie fashisti. Hujli vi vojnu nachinaete? I v as bi vashih dedov i vashih roditelej rasstreljalki bi na her, esli bi ne russkie, ob etom vi ne dumali?

Vojna davno konchilasj... A esli ne umeete vesti bixnes uspeshno, kak eto delajut Evrei(a ne russkie esli na to poshlo) to zapisivajtesj na kursi :)))) budet skidki i akcii :)

R Rolands 05.10.2011

Kas par murgu?Kaut kādas bērnišķīgas sarunas! Ilgus gadus jau esmu bixenon klients un nekādas problēmas ar iegādāto preci pie bixenon nebija. Un kāda vispār starpība vai cilvēks ir krievs, vai papuass vai latvietis, vai čigānietis. Visam nacijam ir vienādas iespējas un vienāda vara šinī valstī, jo mums ir brīva valsts. Tiem kas šeit raksta stulbumus, pirmām kārtām jāaiziet pie daktera. P.S. Mērkaķu līmenis jums visiem čali.

I Igorj 05.10.2011

Чтобы сидели молча и не высовывались СТУКАЧИ - НАЦИКИ БЛЯ... Будь попроще и народ к тебе потянется ...

Напоминаю содержание той самой статьи Уголовного закона Латвии:

78.pants. Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana.

(1) Par darbību, kas apzināti vērsta uz nacionālā, etniskā vai rasu naida vai nesaticības izraisīšanu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām

N Nastja! 06.10.2011

Slovom nacija! A pro papuasov, mozno posporitj! Vi sebja na ""prazdnik"" tanculek svoih videli so storoni? Obossatsja mozno! Da i v zizni mozno srazu skazatj:o, gans poshel! Tak chto chitajte knizki idioti!(nikomu ne nuznie)

M mja 06.10.2011

rusalkas urogjina jus sauc.

J jons 06.10.2011

atvainojiet, šeit mēs runājam par nevisai labu servisu bixenonā, nevis par tautībām un valodām..starpcitu pārdevējs latviski zin normāli, bet ne jau par to stāsts..apkalpošanas kultūra ir dīvaina

N Nastja! 07.10.2011

Mja! Ti samo ponjalo, chto napisalo?

M maris 07.10.2011

Sudzibas.lv portal dlja Govno - Ludishek - nizkih i podlih, kotorie umejut tolko sto zalovatsa za spinoj i nikogda ne reshajut problemi po sushestvu.

Datj v eblo tomu, kto ne prav eto ne pro vas, a obosratsa v nesostojanii sdelatj sto-libo eto pro vas... :)

Sdesj kazdij ushemljonnij ludishka mozet pozalovatsa na kogo-libo i chashe vsego dannaja zaloba ne imeet nichego obshego s faktami libo polnostju iskazena v sferu nevelikoj sili mozga ili ego polnim otsutstviem...

Sudzibas eto kak mechetj dlja usherbnih i neponjatih obshestvom ne ludej, a imenno "ludishek"

E Eva 23.10.2011

Manuprāt, šeit paši krievu tautieši kurina naidu. Man pret krieviem kā pret tautu nav nekādu iebildumu, bet kāpēc latviešiem ir jāzin krievu valoda, bet krieviem latviešu valoda nav jāzin?! Vot reku tad arī ir diskriminācija un tieši no krievu puses nevis otrādi. Es savā darba vietā vienmēr krievu tautiešiem atbildu viņu saprotamā valodā'- krievu, un līdz ar to, kad pati iegādājos pakalpojumu, es sagaidu, ka saņemšu to sev saprotamā valodā - latviešu. Un cilvēki, kas šiet latviešus sauc par fašistiem, ir ar zemu intelekta līmeni un šķiet, ka nemaz nesaprot, ko šis vārds īsti nozīmē. Man jūs žēl, jo jūs paši sev ierobežojat saskarsmi ar citiem cilvēkiem, ar savu nostāju - tikai krievu valoda! Un tam, kas te citē Latvijas likumus par naida kurināšanu, iesaku izlasīt likumu par latviešu valodu, kā vienīgo Latvijas valsts valodu! Un nebūs šeit nemūžam otra valoda krievu, tāpēc iesaku tiem, kas nespēj ar to samierināties, jau tagad krāmēt čemodānus uz Krieviju. Kāpēc jūs šeit vispār dzīvojiet, ja jau viss ir tik slikti, Krievijā tak jūs sapratīs.. Dodieties pie saviem tautiešiem! Laikam jau tomēr saprotat, ka arī viņiem neesat vajadzīgi..