Bixenon - Kraapj

Nekad, Nekad neko nepeercies sajaa veikalaa!!! tiiraakais bandiitu kantoris!!! Es savai automasiinai nopirku daargu xenon lampu kura protams nedega, jo dargas lampas vietaa izraadiijaas kaut kaada kjiinieshu leetaa lampa un protams, ne naudu atpakalj, ne pa garantiju to nemaina :D Taalaak izdomaaju, ka jaapasuuta taada originaala xenon lampa no 220.lv, kas izraadaas atrodaas un shiis pashas ielas, tikai nedaudz taalaak !!! taatad pasutu ORIGINAALO philips xenona lampu..TAA TUR KLAAT RAKSTIITS AR VISU BILDI UN PHILIPS KODU!!! aizeju pakalj un labi, ka izdomaaju uz vietas atpleest valjaa iepakojumu un apskatiities :D:D:D protams ka taa pati leetaa kjiinieshu lampa!!! Jautaaju no kurienes tad vinjiem vinjas ieved..vinji man atbild, ka no bixenon.lv, bet kaapeec tad internetaa rakstiits ka taa ir originaalaa philips lampa?!? maana cilveekus un nokaash bargu naudu...

J

H Hugo 16.02.2009

Iesniedz sūdzību patērētājuu tiesību aizsardzības birojā! Tad ātri Viņi Tev naudiņu atgriezīs!

A atrisini 19.02.2009

iepeercies www.atrisini.lv un prece Riigaa tiek piegaadaata 2 stundu laikaa, liidz pat 22 vakaraa.
visas preces origjinaalas no razhotaajiem!
www.atrisini.lv
un shobriid visaam preceem atlaide -88% un cenas tikai no 1 Ls!

A Alex 11.09.2009

duraks, originala Philisps maksa 3- reiz dargak. Vinam ari ir tada, bet neviens negrib maksat vairak, tapec tu noperk ķinas :)
ir vismaz 5 kvalitates vejdi no 8ls/gab lidz 47ls /gab

J Jurij 13.11.2009

Aleks, sam ti durak. tam lampi philips prodajut za 80ls, no vnutki kitaj. na samom dele kontora polnij razvod. a lampi za 40ls dazhe 3 mesjaca ne gorjat.

A Alex 16.11.2009

Strasti kakie-to. Zapomnite detki odnu vesh na budushee: na ksenone ekonomitj nelzja. hochesh ekonomitj, ne pokupaj voobse :)
Horoshie lampi prodajutsa s garantiej, no i stojat oni prilichno, poetomu pokupajte so vkusom :)

A luche na HID.LV tam vsjo darom, daze original :)

H Hugo Djego 17.11.2009

Urā, labi, ka neesmu nopircis to xenon! :D
Ja nopietni, tad visas preces ražo Ķīnā.:D

A andy1000 12.10.2011

pietam aizejot uz so veikalu man par sim spuldzem prasija 25ls nevis ka interneta lapaa noradits- 22.99. man nevajadzeja neo0 ipasu galvenais lai stradaa, prasiju letaku variantu- zinaju ka sis variants maksa- 5ls gabalaa (biju iepriekx majaslapu apskatiijies) rezultata pardevejs paprasa 15ls :D tas nebija viss, veikalaa blakus ir arii divans un galdins- todien tur sedeja vel 2 vai 3 krievi un dzera brendiju, normali ne :D

vispar ka taa, ja ierodies un nezini ko isti velies iegadaaties, tad labak neej pirkties tur vispar, jo piedavat un izskaidrot kas par ko labaks pardevejs neprot vai arii nevelas. ja ari ko piedavas tad tas bus krietni lielakaa summaa, nekaa kvalitaate tam istenibaa ir.

man ka jaunam klientam si iestade izraisija divainu sajutu

A andy1000 12.10.2011

es par 15ls domaju 2vu gabalu summu

J juris 17.10.2011

Bixenon ir Stulbakais veikals kur esu bijis.
nevienam neiesaku
nopirku ksenona komplektu ieliku mašinā nestrādā veikala pardevej ir ir rupjšs visu laiku bļauj normali parunāt nevar man visādi urliķi uz ielas pieklājīgak naudas maku centās atņemt.
kamēr es skaidrojos džeks blakus pateica viņam jau treso komplektu maina un neviens nestrādā

J Juris 21.12.2011

Nu nezinu, es pirku xenon komplektu pirku www.labasriepas.lv un problēmu nav. Zinu, ka viņi tirgo arī vairumā servisiem un neviens nesūdzas, bet par bixenon.lv ir dzirdēts daudz slikta tapēc arī nepirku tur un citos veikalos, kas tirgo ollo un visional, ko piegādā bixenon.lv.

I Ispanec 07.12.2012

Магазин реально "Шлак" с большой буквы. Цены на сайте написаны одни, но по телефону озвучивают совсем другие. Я ограничился звонком в этот магазин и был в шоке от манеры общения продавца, но если начальство не замечает, то удачи им в будущим... ( хотя я думаю, что оно совсем недальновидное).
В результате чего, купил лампочки на ebay.com на 85% дешевле.

J Jānis123123 10.07.2016

Самый Ужасный СЕРВИС в Мире,грубят,угрожают.....когда рожа в 2ва метра тебе втирает,что он прав,аргументов нет!!! Вообщем НИКОГДА Не покупаете у них нечего,что бы они не обещали.